Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Bloodiest - Bloodiest

Rūdolfs Sietiņš, 2016. g. 13. janvārī

Katras sevis cienīgas metāla grupas mērķis ir būt smagākajai, ātrākajai. Vai arī lēnākajai, drūmākajai, pašnāvnieciskākajai. Čikāgas supergrupa Bloodiest neliekuļo — viņi grib būt asiņainākā mūsdienu metāla grupa. Bet smieklīgākais ir tas, ka grupas mūziku par metālu var uzskatīt tikai nosacīti.

Trāpīgākais apzīmējums grupas spēlētajai mūzikai būtu post-metāls, bet tai pat laikā grupas mūzikā ir jūtamas ietekmes no shoegaze, post-punk, post-rock, sludge metal un progresīvā roka. Žanriem, kuri smagajā mūzikā mūsdienās nemaz nav tik neizplatīti un to parādīšanās nemaz nav tik pārsteidzoša, bet Bloodiest ar tiem spēlējas tik prasmīgi un interesanti, ka pēcgarša ir ļoti patīkama.

Ne tikai eksperimentēšana ar dažādiem “hipstermetālam” piestāvošiem žanriem ir grupas galvenais trumpis. Lieliski ir ģitāru rifu. Sulīgi ierakstīti, melodiski un grūvīgi, bet tai pat laikā smagi. Milzīgas uzslavas albuma producentam. Un kā zināms, tad ģitārmūzikā, it īpaši tās smagajā galā, lieliska ģitārspēle ir pats svarīgākais elements.

Jau pirmajās divās dziesmās grupa tik veiksmīgi citē to labāko no Tool, Swans pēdējo gadu daiļradi un ko tik vēl ne, ka nerodas nemazākās šaubas — grupa jau šobrīd radījusi vienu no spēcīgākajiem smagās mūzikas albumiem šogad. Ļoti demokrātisks un lieliski skanošs ieraksts, kas spēs piesaistīt uzmanību arī tiem cilvēkiem, kuriem metāls principiāli neinteresē un tas iespējams spēs atvērt jaunus muzikālos apvāršņus.

8.5/10

Tavs komentārs