Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Lapalux - When You're Gone

Rūdolfs Sietiņš, 2012. g. 16. aprīlī

Futūrgarāžists, modīgo bītu veidotājs un galu galā Flying Lotus baltais brālis Lapalux savu septiņu dziesmu EP izdeva jau aukstajās februāra dienās, bet kuru interesē, ka tā jau ir pagātne, jo laba mūzika ir aktuāla vienmēr. Un siltie, patīkamie bīti, kas vairāk atgādina par aprīli, nevis februāri, tiešām varētu tikt klasificēti kā laba mūzika, ja vēl uz mazā albuma vāciņa attēlotas ļoti romantiska paskata meitenes, tad nu ar Lapalux daiļradi jāiepazīstas teju vai obligāti.

When You're Gone ir interesants, detaļām bagāts un, galvenais, pozitīvi lādēts ieraksts, vienīgā problēma, ka dziesmām (tiesa tikai atsevišķām) pietrūkst kaut kāda pabeigtība un nerodas sajūta, ka tu klausies kaut ko ārprātīgi ģeniālu un krutu. Vistuvāk ģenialitātei ir Gutter Glitter, kas četrās minūtēs apkopo visus Lapalux elementus — seksīgs, gličēts vokālais sempls, šizofrēnisks, komerciālajam dubstepam piedienīgs hip hopa bīts un daudz kas cits, kas rada pietiekoši episku sajūtu.

Tiesa to, ka pietrūkst oriģinalitātes nevar teikt pilnībā, jo Lapalux rokraksts, lai gan sasaucas ar to pašu Flying Lotus vai vēl daudziem dažādiem mūsdienu, nevienam nezināmiem postdaberiem un poststeperiem, ir unikāls un raksturīgs tikai viņam, tādēļ nobeigumā jāsaka frāze, kas albumu raksturo pilnībā — bijām grūvā! Labs. Tik tiešām labākajos When You're Gone momentos tu esi savilcies grūva mākoņus un rodas laba noskaņa. Ļoti pozitīvi, tādēļ atzīmei dodu bonus puszvaigzni.

7,5/10

Tavs komentārs