Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

OKTOBRIS
Foals — Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2
Battles — Juice B Crypts
Cigarettes After Sex — Cry
Underworld — Drift Songs
Young Guv — GUV II
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

OKTOBRIS
25: Kreisais Krasts, Hanzas Perons
25: Men in Black, Arēna Rīga
25: Goran Gora un Latvijas Radio Bigbends, Spīķeru koncertzāle
NOVEMBRIS
05: Jānis Šipkēvics un projekts “Nepāriet”, Hanzas Perons
09: Lola Marsh, Mūzikas nams Daile
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Steve Lacy – Steve Lacy’s Demo

Kristaps Zvirbulis, 2017. g. 20. martā

Lai gan OFWGKTA jau kādu laiku skaitās pajucis ansamblis, tā dallībnieku blakus projekti tikai plaukst un zeļ. Viens no šiem projektiem, Grammy balvai nominētais The Internet, klajā laidis jau trīs studijas albumus un tagad tā vadošie dalībnieki sper pirmos soļus savās solo karjerās.

Gada sākumā savus ierakstus izdeva grupas dalībnieks Matt Martians un soliste Syd. Kā trešais šo soli spēris The Internet jaunākais dalībnieks Steve Lacy. Savus vidusskolas gadus mākslinieks pavadīja būdams viens no galvenajiem The Internet skanējuma radītājiem. Tagad, kad izlaidums jau aiz muguras, viņš ķēries klāt solo karjerai.

Steve Lacy’s Demoir Steve Lacy pirmais ieraksts, kurā apkopotas sešas kompozīcijas. Tās vairāk atgādina skices, kurās veiktas svarīgākās piezīmes turpmākajiem ierakstiem, jo daļa no kompozīcijām škiet vēl līdz galam nepabeigtas. Tās ir kā atskaites punkti, lai saprastu, kur mākslinieks atrodas savā vēl pavisam svaigajā karjerā un tās izaugsmē.

Savā pirmajā iznācienā The Internet ģitārists un producents atrāda klasisku soul, funk skanējumu un savu oriģinalitāti, abos žanros ieliekot mūsdienīgas idejas. Jāatgādina, ka viņam ir tikai 18 gadu. Tieši ar katras nākamās paaudzes iesaistīšanos kādā no mūsdienās sastopamajiem daudzajiem žanriem varam sagaidīt interesantas idejas katrā no tiem. Iesākumam pietiek ar to, ka Steve Lacy’s Demo gandrīz pilnībā ierakstīts un producēts ar iPhone aplikācijas GarageBand palīdzību.

7/10

Tavs komentārs