Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

OKTOBRIS
Foals — Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2
Battles — Juice B Crypts
Cigarettes After Sex — Cry
Underworld — Drift Songs
Young Guv — GUV II
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

OKTOBRIS
25: Kreisais Krasts, Hanzas Perons
25: Men in Black, Arēna Rīga
25: Goran Gora un Latvijas Radio Bigbends, Spīķeru koncertzāle
NOVEMBRIS
05: Jānis Šipkēvics un projekts “Nepāriet”, Hanzas Perons
09: Lola Marsh, Mūzikas nams Daile
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Naked and Famous - In Rolling Waves

Lauris Anstrauts, 2013. g. 27. oktobrī

Jaunzēlandes indie popa apvienība The Naked and Famous pirms dažiem gadiem bija kā zibens spēriens skaidrās debesīs. Viņu singlu Young Blood viens otram aktīvi sāka pārsūtīt interneta lietotāji, un drīz vien pieslēdzās arī radio stacijas un reklāmas aģentūras (pat Latvijā). Tomēr daudziem viņi palikuši atmiņā tikai ar šo singlu, kas patiesībā ir nedaudz skumji, jo viņu debija Passive Me, Agressive You bija pat ļoti solīds albums. Tomēr tas viņus īpaši nav ietekmējis, jo viņi arī tāpat ir savākuši visai lielu fanu bāzi un ierakstījuši arī jaunu albumu.

In Rolling Waves patiesībā daudz neatšķiras no viņu debijas albuma, tikai šeit varbūt dzirdams mazāk tā jaunības maksimālisma un naivuma, kas iepriekš bija sadzirdams lielā devā. Tā vietā viņu skaņa ir kļuvusi nedaudz raupjāka, līdz ar to In Rolling Waves arī var atrast mazāk potenciālu radio singlu nekā Passive Me, Agressive You, kurā to bija pa pilnam. Vienīgā dziesma, kas šeit patiešām varētu kļūt par hītu, ir vadošais singls Hearts Like Ours. Tomēr tas gan arī nav nekas slikts, jo pārējās dziesmas, lai gan nav tik lipīgas, tik un tā labi iekļaujas grupas skanējumā. Tāpat jāpiezīmē tas, ka, lai gan The Naked and Famous vislabāk pazīstami ar dziesmām, kas izklausās pēc pēkšņām krāsu eksplozijām, vienmēr ļoti labi izklausās arī viņu mierīgākā puse (debijas albumā No Way, šeit — Golden Girl), kas neļauj rasties iespaidam, ka viņi ir pārāk vienveidīgi.

Salīdzinot In Rolling Waves ar viņu debijas albumu, es gan joprojām dotu priekšroku tam, jo pirms trīs gadiem tas izklausījās interesantāk nekā jaunais albums tagad. Tomēr ir dzirdami arī aizmetņi grupas skanējuma attīstībai, un tas liek domāt, ka no šiem jauniešiem vēl varēs sagaidīt ko interesantu arī nākotnē.

7/10

Diemžēl man jaunais albūms liekas tikpat pelēks kā tā vāks. Pēc tik dzīvā, pulsējošā debija albūma turpinājums lika man vilties :(

Marina 2013. gada 27. oktobrī, 19:56

Tavs komentārs