Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

OKTOBRIS
Foals — Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2
Battles — Juice B Crypts
Cigarettes After Sex — Cry
Underworld — Drift Songs
Young Guv — GUV II
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

OKTOBRIS
25: Kreisais Krasts, Hanzas Perons
25: Men in Black, Arēna Rīga
25: Goran Gora un Latvijas Radio Bigbends, Spīķeru koncertzāle
NOVEMBRIS
05: Jānis Šipkēvics un projekts “Nepāriet”, Hanzas Perons
09: Lola Marsh, Mūzikas nams Daile
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

10 dziesmas šai nedēļai (N #03)

Monvīds Pālens, 2011. g. 18. janvārī

 

Reiz pienāk brīdis, kad mūsu mīļākā pleiliste sāk mūs garlaikot. Ko darīt? Kā tikt pie kāda svaiga papildinājuma ierastajām ikdienas skaņām?

Lai Tev nebūtu jāmoka sevi ar šādiem jautājumiem, Es Tev ieteikšu 10 dziesmas, ko Tev ir jādzird šajā nedēļā. Vai kādu no tām iekļaut savā mīļāko dziesmu sarakstā varēsi izvēlēties pats.

1. Adele 'Rolling In The Deep'

Britu dziesminiece Adele janvārī izdos savu otro studijas albumu “21”, kur pirmais singls ir 'Rolling In The Deep'. Šis ir viens no tiem skaņdarbiem, kas saucams par izcilu popdziesmas piemēru.

2. Broadcast 'Echoe's Answer'

Piektdien atceļoja ziņa, ka esam zaudējuši britu grupas Broadcast solisti Trišu Kīnanu (Trish Keenan), kuras ietekme uz šodienas hipsterīgo indī-šmindī grupu skanējumu ir nenovērtējama. Ar labām domām atvadamies no Trišas un klausamies viņas pasakainajā balsī. 'Echoe's Answer' ir iekļauta 2000. gadā izdotajā Broadcast albumā “The Noise Made By People”.

3. Cake 'Long Time'

Amerikāņu alternatīvā funkroka veterāni Cake pēc septiņu gadu klusēšanas ir laiduši klajā jaunu albumu “Showroom for Compassion”. Vai Tu vari nosaukt vēl kādu Cake dziesmu, kurā ir dzirdams sintezators?

4. Cage The Elephant '2024'

Amerikāņu garāžroka kolektīvs Cage The Elephant pagājušajā nedēļā izlaida savu otro studijas albumu “Thank You, Happy Birthday”. Ja Buddy Holly laikā būtu pazīstams pankroks, tad tas iespējams izklausītos kā '2024'.

5. The Soft Moon 'Circles'

Kalifornijas saulē pārdegušie, amerikāņu post-apokaliptiskā žanra pārstāvji The Soft Moon, no Sanfrancisko, pagājušā gada nogalē izdeva savu debijas plati, ar tik pat oriģinālu nosaukumu kā pašam kolektīvam, “The Soft Moon”. 'Circles' pieder 80to gadu industriālo gotu un šūgeiza ēras mūsdienu sintēzei. Manipulācijas ar trokšņiem masīva hipnotizējoša ritma pavadībā, kas asociējas ar kādiem pagānu rituāliem un flirtēšanu ar melno maģiju.

6. Tapes 'N Tapes 'Badaboom'

Pēc izgāšanās ar otro studijas albumu “Walk It Off” un padzīšanas no XL Recordings kompānijas, Tapes 'n Tapes savu trešo plati “Outside” izdod saviem spēkiem. 'Badaboom' spēks ir lipīgā melodija pēc labākajiem indīroka paraugiem.

7. Deluka 'Capital City'

Britu elektroārtpanka kolektīvs no BirmingemasDeluka, ko paspējuši jau iemīlēt Ņujorkas indī skatuves apmeklētāji un koledžu radio staciju klausītāji. 'Capital City' ir pagājušā rudenī izdotā grupas debijas albuma “You Are The Night” noslēdzošā dziesma, kura kā viesulis Tevi ieraus dažādu mūzikas elementu virpulī.

8. Smith Westerns 'Dance Away'

Iespējams Tava jaunā mīļākā grupa būs Smith Westerns. Šie jaunuļi no Čikāgas jau izdod otro studijas plati “Dye It Blonde”. 'Dance Away' ir savdabīgs disko ārtpanka grupas izpildījumā.

9. French Films 'Golden Sea'

Somi mums ir zināmi ar savu smagās mūzikas lielvalsts statusu, bet šad tad tur rodas arī ļoti interesanti citos stilos spēlējoši kolektīvi. Viens no tādiem ir French Films, kura karjeras sākums ir datējams ar aizvadīto gadu, kad tika izdota mazā (EP) 4 dziesmu plate “Golden Sea”. Iepazīstaties draugi — pozitīvi aizraujošais 'Golden Sea', kļūs par Jūsu jauno deju himnu.

10. The Who 'Tatto'

Ne katru dienu klasiska dziesma, ko sen, sen radījusi kāda no britu roka ikonām, tiek pie jauna video. Šoreiz tas ir izveidots The Who 1967. gadā izdotajā albumā “The Who Sell Out” iekļautajai dziesmai 'Tatto'. Es domāju, ka Jūs pārliecināsieties, ka dziesma savu aktualitāti nav zaudējusi arī šodien.

Playliste ar visām 10 šīs nedēļas dziesmām ir pieejama šeit.

Tavs komentārs