Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

10 dziesmas šai nedēļai (N #18)

Normunds Vucāns, 2011. g. 21. septembrī

Laikā, kad aiz loga vasara spītīgi cenšas cīnīties ar rudeni, es un Alise šīs nedēļas 10 dziesmu izlasi esam veidojuši tieši šādās noskaņās. Savstarpēji ļoti kontrastējoši jauni ieraksti, kuri Tev palīdzēs izbaudīt pēdējās vasaras paliekas vai arī iegrimt rudens melanholijā — kurai no noskaņām ļauties ir Tava personīgā izvēle!

Mani šonedēļ ieintriģējuši šādi gabali:

Lanterns On The LakeKeep On Trying

Līdz pat šīs nedēļas sākumam neko nebiju dzirdējis par šo britu apvienību, tomēr jau no pirmās Keep On Trying noklausīšanās reizes man bija skaidrs, ka viņiem ir iekšā! Brīnisķīga mūzika, par kuru jebkādi komentāri ir lieki.

Bombay Bicycle ClubLights Out Words Gone

Šķietami klusi izdevuši savu nu jau trešo studijas veikumu, kvartets no Londonas turpina mūs priecēt ar jaukām un rudenīgām dziesmām. Šis būs otrais A Different Kind Of Fix singls, un man ir aizdomas, ka tam visas iespējas kļūt par 2011. gada rudens himnu!

MGMTAll We Ever Wanted Was Everything

Oktobra sākumā MGMT izdos kompilāciju albumu, kurā starp 20 dažādu izpildītāju dziesmām būs atrodams arī viens viņu veikums — kaverversija šim Bauhaus gabalam. Iespējams, esmu kaut ko piemirsis, bet tādus MGMT mēs vēl neesam dzirdējuši!

Amy Winehouse & Tony BennettBody and Soul

Nule ir publicēts pirmais, no viņas, nešaubos, daudzajiem jaunajiem skaņdarbiem, kuri izdoti pēc Eimijas nāves. Prieks, ka vismaz pirmais piegājiens neliek aiz šausmām saķert galvu par to, ko ierakstu kompānijas dara ar nelaiķa mūziku — šis ir izdevies tīri jauks ieraksts!

Real EstateIt’s Real

Kontrastam pēc tikko dzirdētājām skaņām ļoti labi der šis, kas sevī apvieno praktiski visas labākās drīmpopa īpašības. Man vienīgajam šķiet, ka šī ir ideāla dziesma atvasaru baudīšanai septembra vidū?

Loney DearLoney Blues

Jau ievadā rakstīju par kontrastiem, tāpēc pēc drīmpopa šis ir gluži kā kulaks uz acs. Emīls Svanangens māk radīt burvīgu noskaņu, jo pie šī nav iespējams nesajusties labāk. Apbrīnojami!

Ryan AdamsLucky Now

Ja godīgi, pat neatceros iepriekšējo reizi, kad mani tik ļoti būtu aizrāvis kāds jauns Raiena Adamsa singls. Lucky Now tas ir izdevies, turklāt tik ļoti, ka ar nepacietību gaidu 11. oktobri un viņa jauno albumu. Patiesi ceru, ka arī citas dziesmas būs kaut uz pusi tik kvalitatīvas kā šīs, jo dziesminieku lauciņā kāds augstākās raudzes albums būtu tieši laikā!

Jens LekmanWaiting For Kirsten

Arī Jensa vokāls 2011. gada versijā pēdējo nedēļu laikā ne reizi vien ir skanējis manā mūzikas atskaņotājā, jo atrauties no šī ir praktiski neiespējami. Tāpat kā nevar nesmaidīt klausoties Waiting For Kirsten. Pozitīvas emocijas garantētas!

Alise šo nedēļu pavadot uz slimojot, tāpēc garākos komentāros par „man šī mūzika palīdz justies labāk” izplūst šoreiz nevēlējās. Bet varbūt nemaz nevajag?

Toro Y MoiAll Alone

Lana Del ReyBlue Jeans

Tavs komentārs