Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

10 dziesmas šai nedēļai (N #22)

Normunds Vucāns, 2011. g. 19. oktobrī

Šī nedēļa muzikālājā ziņā ir bijusi bagāta jo bagāta — The Stone Roses atkalapvienojas, Anna Kalvi sniedz maģisku koncertu Palladium, bet M83 izdod vienu no gada labākajiem albumiem. Par to visu (un arī citām jaukām dziesmām) neesam aizmirsuši, veidojot jau 10 dziesmu izlasi.

Nedaudz mazāk skaitā, bet noteikti ne sliktākas kvalitātes ziņā, ir šīs nedēļas Ulda izvēles.

Parenthetical GirlsUnder The Ivy (Kate Bush Cover)

Ja Keitas Bušas daiļrade nav tavā ikdienas apritē un tevi nespēj saraudināt viņas skaistais un emocionālais gabals Under The Ivy, tad varbūt Parenthetical Girls versija ies labāk pie sirds. Protams, ja vien klavieru un Bušas unikālās balss vietā kā pieņemams aizstājējs liekas šo amerikāņu eksperimentāli frīkainais indie pops.

Small BlackMoon Killer

Un es nevarēju saprast, kāpēc šie čillveiveri tik aktīvi nopludina savus ražojumus interneta plašumos pēdēja laikā. Viss skaidrs — Small Black drīz gaidāms elektropopsas mixtape Moon Killer, un, lūk, arī tā titulskaņdarbs. Jāsaka, ka garšo labāk nekā iepriekšējās nedēļas gabals Two Rivers...

The Stone RosesFool's Gold

Svaiga dziesma? Nepavisam nē — 1989. gads tomēr. Bet vai aktuāla? Pilnīgi noteikti. Manuprāt, viens no pēdējo dienu lielākajiem notikumiem ir ziņa, ka leģendārie The Stone Roses plāno nākamgad savākties kopā, lai uzspēlētu pāris koncertus, nu tā, kā vecajos laikos. The Roses are four again!

Tā kā pārējie kolēģi šonedēļ izlēma ieturēt meistarīgu pauzi, es varēju izcelties, izvēloties 7 jaunas, manuprāt, lieliskas dziesmas.

Anna CalviDesire (Live at Palladium Rīga)

Jau iepriekš rakstīju, cik ļoti labs bija šis koncerts, to, ka emocijas tajā bija neatkārtojamas. Anna redzami izbauda mūziku, viņa patiesi mīl uzstāties, un to novērtēja ikviens atnākušais. Ir patiesi žēl, ka video nav noķerama tā fantastiskā atmosfēra, kas valdīja Palladium sestdienas vakarā. Tie, kuri koncertu neapmeklēja pēc šā video noskatīšanās var arī nesaprast, kāpēc visi ir tik ļoti sajūsmināti par piedzīvoto, bet tie, kas tur bija, noteikti būs priecīgi par iespēju kaut domās atgriezties 15. oktobra vakarā!

M83Reunion

M83 jaunais divu disku eposs ir kaut kas neaprakstāmi lielisks, kurā jaunas un iepriekš nedzirdētas šķautnes atklājas katru klausīšanās reizi. Neesmu vēl saticis nevienu cilvēku, kuram tas nepatiktu, tāpat arī neesmu saticis nevienu cilvēku, kuram nepatiktu Reunion. Tas ir hipnotizējoši labs gabals!

FanfarloDeconstruction

Šovasar viss nenotika kā plānots, jo ieilgušā darba studijā dēļ Fanfarlo tā arī neatbrauca uzPositivus festivālu. Par laimi, rezultāts ir tik labs, ka šo izvēli var saprast un attaisnot. Turklāt, kas zina — varbūt viņus jau pavisam drīz varēsim redzēt Palladium Rīga...

We Have BandVisionary

Šo pat īsti komentēt negribas, jo jebkuri komentāri šķiet lieki. Tik labi viņi, manuprāt, nav izklausījušies nekad iepriekš, tāpēc ikvienam iesaku Visionary drillēt savos mūzikas atskaņotājos atkal un atkal. Starp citu, to varat darīt bez maksas un pavisam legāli, dziesmu lejuplādējot šeit.

The Asteroids Galaxy TourMajor

Netipiska popmūzika no Dānijas turpina lēnām pārņemt pasauli. Grupa, kura līdz šim (vismaz man) vairāk asociējās ar jaukām dziesmām no dažādu seriālu skaņu celiņiem ir atpakaļ ar brīnišķīgu dažādu stilu sakausējumu savā jaunajā kompozīcijā. Esmu ieintriģēts, šis ir pārliecinoši! Starp citu, arī šo var iegūt pavisam legāli un bez maksas, tikai ir jāuzspiež uz šī linka.

Oh LandBloodbuzz Ohio (The National Cover)

Par šo meiteni līdz šim esmu dzirdējis gaužām maz, tomēr pēc šī viņas daiļradi noteikti papētīšu. Bloodbuzz Ohio viņas vokāls piestāv ne mazāk kā Meta Berningera baritons. Brīnišķīga mūzika rudens vakariem!

JusticeNewlands

Vēl atlicis pavisam nedaudz līdz jaunajam Justice albumam, tāpēc šonedēļ ikvienam derētu noklausīties arī, manuprāt, otro labāko albuma gabala. Līdz Civilization līmenim šis nevelk, tomēr tāpat izklausās brīnišķīgi.

Tavs komentārs