Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

10 dziesmas šai nedēļai (N #24)

Normunds Vucāns, 2011. g. 4. novembrī

Ir aizvadīta kārtējā nedēļa, kas pietiekami plašai lielai cilvēku daļai pagāja Helovīna zīmē. Sastādot 10 dziesmu sarakstu šai nedēļai, neaizmirsām nedz par viņiem, piedāvājot kompozīciju no pēdējā laika šausminošākā ieraksta, ne arī tos, kuriem pēc briesmām gribas baudīt ko jaukāku un labāku.

Mans kolēģis Gundars šonedēļ pārsteidza mūs visus, noklausoties un recenzējot Lulu. It kā ar to vēl nebūtu gana, viņš arī savos ieteikumos turpina biedēt lasītājus.

Lou Reed & MetallicaPumping Blood

Albumā, kurš saņēmis tik daudz negatīvu atsauksmju, ka kāds pozitīvs vārds jau liekas visai dīvaini, iekļauta arī dziesma Pumping Blood, kurā dzirdama Lū Rīda "optimistika" runāšana par asinīm un to pumpēšanu. Lieki izteikties, ka šo dziesmu līdz galam izturēt ir grūti, un šīs 7 minūtes un 24 sekundes no savas dzīves atgūt vairs nevarēsi. Tomēr fakts ir un paliek fakts — izpildītāju vārdi ir gana slaveni, lai kaut vai zinātu par šīs dziesmas eksistenci.

U2Blow Your House Down

U2 šogad pārizdod savu 1991. gada albumu Achtung Baby, klajā laižot arī pāris dziesmas, kas līdz šim dzirdētas nebija. Viena no pirmajām atklātībā nākusi Blow Your House Down, kas neko jaunu neatklāj — visai klasisks U2 skanējums, kas šoreiz liekas diezgan garlaicīgs. Dziesma nav slikta, tomēr šī veiksmes formula liekas izsmelta.

Šo gabalu vari noklausīties šeit.

Ja pēc šokējošā sākuma joprojām lasi šo rakstu, nevis esi devies meklēt iespējas atjaunot savu garīgo veselību uz kā psihiatrisko klīniku, arī Alise vēlas nedaudz patestēt Tavu veselību un morālo noturību.

David Lynch & Karen OPinky's Dream

Multimākslinieks ar lielo burtu, leģendārās Tvinpīkas režisors, kurš kā neviens cits prot iebiedēt un provocēt savus skatītājus, nu pievērsies arī muzicēšanai. Ieraksts ir radīts visās labākajās Linča tradīcijās, kas atsauc atmiņā gan Tvinpīku, gan citas viņa filmas. Lielisks materiāls tumšiem rudens vakariem.

GrimesOblivion

Tumšās elektronikas meitenes joprojām ir slavas zenītā. Šis skaņdarbs nācis no albuma, kurš padarījis mūziķes vārdu dzirdamāku mūzikas pasaules aprindās, un ne par velti — tas ir vienkāršs, taču patīkami skanīgs un kontrastējošu noskaņu pilns.

Ja joprojām atrodies pie sava datora ekrāna, esi pie pilnas saprašanas un ar veselām bungādiņām (ar to Tevi patiesi apsveicam), manas izvēles ienesīs kaut nedaudz miera.

Astro’n’Out & DJ RuddTik Viegli Būt

Vēl līdz pat šim brīdim neesmu līdz galam sapratis, ko domāt par jauno Astro’n’Out skanējumu, bet jebkurā gadījumā ir skaidrs — tas ir kaut kas īpašs! Pēdējās nedēļās pašmāju mūziķi mūs lutina ar lieliskiem singliem, tas ir jāizbauda!

Amy WinehouseOur Day Will Come

Godīgi sakot, esmu ļoti pārsteigts, ka arī otrais singls, kurš ir izdots pēc Eimijas nāves, ir diezgan baudāms un neliek saķert aiz šausmām galvu, sak’ — ko gan viņi dara ar mūziķes piemiņu. Nedzīvoju iedomu pasaulē, bet sāk likties, ka arī 5. decembrī gaidāmais Lioness: Hidden Trasures varētu būt kaut kas tiešām jauks!

The Black KeysLonely Boy

Ja par augstākminētās plates, kura tiks izdota 6. decembrī, kvalitāti joprojām šaubos, tad par jau septīto The Black Keys ierakstu esmu drošs — tam ir jābūt kam patiesi labam! Vīri ir lieliskā formā, dziesma ir teicama, tās video — patiesi aizraujošs un asprātīgs!

Orbital Never

Elektroniskās mūzikas vecmeistari joprojām ir ar pīpi uz jumta, kārtējo reizi pierādot, ka arī šajā žanrā nereti absolūts minimālisms ir īstais veids, kā panākt maksimālu efektu. Apbrīnojami skaists gabals, kuru, starp citu, pilnīgi oficiāli bez maksas vari iegūt grupas mājaslapā.

FixersMajesties Ranch

Kaut gan par viņiem uzzināju pavisam nesen, man uzreiz radās sajūta, ka šos vīrus gaida spoža nākotne. Esmu drošs, ka tieši tā Beach Boys izklausītos mūsdienās, un tas ir fantastiski! Gaidām viņu jauno EP, kas iznāks 5. decembrī!

Noslēdzot tik briesmīgi sākušos 10 dziesmu kompilāciju, sev netipiski mierīgu skaņdarbu piedāvā Rūdolfs.

Mazzy StarCommon Burn

Mazzy Star — kovbojiskā dream pop apvienība — ir izvēlējusies pareizo laiku, lai atgrieztos, jo aktuāla ir Dum Dum Girls "kaverversija" Coming Down grupas lielākajam hitam Fade Into You, tāpat daudzas grupas dziesmas tiek izmantotas dažādās reklāmās. Common Burn ir ieturēta grupas labākajās miegainajās tradīcijās, tātad fani nebūs vīlušies

Tavs komentārs