Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Destroyer — Have We Met
Ben Watt — Storm Damage
Poliça — When We Stay Alive
FEBRUĀRIS
Green Day — Father of All...
The 1975 — Notes On A Conditional Form
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

10 dziesmas šai nedēļai (N #25)

Normunds Vucāns, 2011. g. 11. novembrī

Sagaidot Lāčplēša dienu un divus svarīgus, un, domājams, arī lieliskus, koncertus, piedāvājam Jums jauno 10 dziesmu izlasi šai nedēļai. Šoreiz, atšķirībā no pagājušās nedēļas Jūs vairs nebiedēsim, tā vietā piedāvājot labas dziesmas, kuras ir vērts dzirdēt.

Ar kādu, teiksim tā, negaidītu izvēli šonedēļ izceļas Uldis.

Johnny Foreigner(Don’t) Show Us Your Fangs

Šonedēļ mani priecē divi ieraksti, un Johnny Foreigner 17 gabalu biezā plate Johhny Foreigner Vs Everything ir viena no tām. Kolēģis Rūdolfs man parasti pārmet emo kultūras apgriezienus šajā sakarā, bet neko darīt... Basģitāriste Kellija vienkārši ir pārāk jauka.

Los Campesinos!Songs About Your Girlfriend

Tweecore bandai Los Campesinos! es varu pateikties par vēl vienu sirdi sildošu ierakstu. Jā, atzīšos, ka vecais grupas sastāvs bija krutāks un arī skanējums bija naivāks vārda vislabākajā nozīmē, taču svaigais Hello Sadness kož labi un tā kompozīcijas arīdzan ir sasodīti lieliskas.

BrokencydeMagnum

Muahahahahah, šo grupu nekādi nevaru aizmirst. Joprojām to uzskatu par pasaules sliktāko grupu pēc Muse (galvenokārt Belamija dēļ). Crunkcore leģendas Brokencyde diemžēl arvien mazāk savās dziesmās izmanto kliedzošus vokālus, tādējādi izklausoties vēl sūdīgāk un kļūstot par parastiem meinstrīma popseriem. Noteikti rekomendēju.

Cloud NothingsNo Future/No Past

Dilanam Baldi ir uznācis pamatīgs gruzons, jo no dzīvespriecīgā un muļķīgi lipīgā punk popša, ko mēs iepazinām viņa debijas platē un EP, maz palicis pāri. Vairs nekādu spalgu vokālu, tagad Cloud Nothings ir spēcīgu veču materiāls (tikai iespējams). Gaidām jaunā albuma Attack On Memory līkus internetā, yeah.

Antra savukārt šo nedēļu velta apcerīgām pārdomām.

DesireUnder Your Spell

Mūzika no filmas Drive, kā pastāvīgs tumšo ielu un tumšo dzīvju rēgs, dod pa vājākajām ķermeņa vietām. Der gan kopā ar filmu, gan atsevišķi, lai lieku reizi pabrucinātu savas ilūzijas par "es esmu tāds, kāds es esmu" motīvu. Jo, ļoti iespējams, savu identitāti atrast ir visgrūtākais uzdevums pasaulē. Kamēr domājam par to Drive skatīšanās laikā, laipni lūgti iemērkt kājas Desire melanholiskajos toņos.

Iveta ir uzgājusi video, kurā kāds čalis no Latvijas patiesi lieliski spēlē ģitāru.

Kārlis StendersPlaying

Kad pirmo reizi izdzirdēju šo kompozīciju, tā mani aizrāva tik ļoti, ka pēc tam vēl vairākas dienas nonstopā to drillēju uz repeat. Latvijā nav bieži redzēta šāda ģitārspēle, turklāt izpildītājs ir salīdzinoši jauns, tāpēc nešaubos, ka viņam priekšā ir liela nākotne. Visu cieņu!

Visbeidzot es izvēlēs lielu nozīmi piešķiru noskaņas radīšanai šodienas koncertiem.

Ewert And The Two DragonsGood Man Down

Mūsu igauņu draugi, kuri šovakar spēlēs, iespējams, savu lielāko, nozīmīgāko un svarīgāko koncertu Latvijā līdz šim, šonedēļ ir radījuši klipu sava pagaidām svaigākā albuma tituldziesmai. Ja vēlies jauku un pietiekami intīmu muzikālo pārdzīvojumu piektdienas vakarā, steidz uz Palladium pusi!

P.S. Izmantojot dienesta stāvokli atgādināšu, ka šovakar 21.45 visiem derētu sākt turēt īkšķus par Igaunijas futbola valstsvienību, viņu ceļā uz Eiropas čempionātu! Lai izdodas!

Lenny KravitzAre You Gonna Go My Way

Ja nu ziemeļniecisks indie nav tas, ko šovakar kārojas, vēl vari paspēt iegādāties biļetes uz Leniju Kravicu Arēnā Rīga. Kā jau rakstīju, tikai ar labākajām atmiņām atceros 2008. gada šovu un nešaubos, ka arī šovakar hallei tiks norauts jumts!

The NationalTwenty Miles To N.H. Part 2

Viena no manām mīļākajām grupām šonedēļ ir publicējusi savu versiju par šo The Philistienes Jr. skaņdarbu. Atzīšos, par to grupu neko daudz nezinu, tomēr ja jau viņi ir radījuši tik lielisku gabalu kā šis, tas noteikti ir iemesls, lai viņus papētītu!

Timo Maas & Brian MolkoCollage 84

Vēl joprojām abu šo vīru 2005. gadā radītais First Day laiku pa laikam atskan manā mūzikas atskaņotājā, tāpēc ar lielu prieku uzņēmu ziņu, ka viņi atkal ir ierakstījuši jaunu singlu kopā. Varbūt tas nav nekas izcils, tomēr pietiekami solīda deju mūzika, kura, nešaubos, patiks daudziem.

Tavs komentārs