Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Blogs: Vai Stīvs Albini būs jaunais superproducents?

Rūdolfs Sietiņš, 2012. g. 27. februārī

Paldies, visiem, kas iesaistījās iepriekšējā diskusijā. Šoreiz gribēju izaicināt jūs uz diskusiju un viedokļu kauju, kas potenciāli nebūs tik populāra un plašām masām interesanta, tādēļ uzreiz atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu būs nē, jo Stīvs Albini nekad nebūs superproducents, viņš ir vienkāršs džeks, kas piekritīs noproducēt gandrīz katra šmurguļa albumu, ja vien smerdelis iemaksās lāga vīram Stīvam konkrētu naudas summiņu. Ja konkrētais kāposts Albini šķitīs simpātisks viņš kārtīgu pussy pārvērtīs par īstu badass mačo un sniegs paraugstundu kā rakstīt perversi ironisku dzeju.

Kādēļ vispār tiek uzdots šāds jautājums? Albini pēc desmit gadiem klusēšanas trimdā, kuru laikā viņš producēja tikai nevienam nezināmas underground apvienības, šogad spilgti atgriezās ar Cloud Nothings jauno albumu, kuru viņš sev raksturīgā pofigismā, spēlējot pasjansu kamēr puikas mokās, producēja. Tas varbūt nav perfekts, bet ir kā kārtīgs spļāviens sejā visiem sintezātorpusijiem, grupām, kas nav lielāks underground nekā REO Speedwagon vai vienkārši stulbiem reperiem, tiesa Albini ir prostitūta — viņš ir gatavs minētos ērmus producēt par konkrētu samaksu, kā deviņdesmitajos Bush (varbūt arī Nirvana) un mūsdienās britu scenesterus The Cribs. Jā, jauno The Cribs albumu, kas iznāks maijā, līdzproducējis lielais Stīvs. Gaidām vēl superalbumus no supergrupām, kuras Stīvs šogad producēs. Kuras tās varētu būt? Minēšu, bet būtu patīkami, ja Stīvs Albini samestu kopā kauliņus ar tādiem opapiem kā Mission of Burma vai atceroties, ka ar iepriekšējo Foo Fighters albumu Deivs Grols centās atgriezties Nirvana pagātnē, izvēloties Nevermind producentu Batču Vigu, tad līdzīgi Foo Fighters varētu rīkoties ar savu nākamo albumu, kā producentu izvēloties Albini, kas producēja In Utero un pēc tam Deivs Grols mierīgi varētu iet pensijā. Tāpat gaidu kaut kad nākotnē jaunu Shellac (paša Stīva grupa) albumu, tādēļ klausāmies tādu 21. klasiku kā Prayer to God un pilnīgu himnu kā Bad Penny no Big Black repertuāra.

Vai šādam jautājumam ir loģisks pamats? Vai Stīvs Albini ir mīlējies ar tavu draudzeni? Vai viņš to ir darījis divreiz, tikai to neatcerās?

Tavs komentārs