Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
07: Nikto, Nemiers
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ceļš pa Positivus 2015 - 2. diena

Gundars Zaburdajevs, 2015. g. 19. jūlijā

Ar lielu blīkšķi vakar Salacgrīvā noslēdzās Positivus 2015 otrā diena. Sanākušie festivāla apmeklētāji piedzīvoja nedaudz skarbākus laika apstākļus nekā pirmajā dienā, taču, spītējot lietum, turpināja radīt pamatīgu ballīti. Sīkāk par otrās dienas galvenajiem notikumiem turpmākajās rindās.

Ekstravagantais Ghostpoet sniedza ļoti spēcīgu koncertu visās tā izpausmēs, pagarinot šo sajūtu ar savu attieksmi preses konferencē, gan atsakoties atbildēt uz jautājumiem, uz kuriem nevēlējās sniegt atbildes, gan nekautrējoties pateikt visu tieši tā, kā domā. Fantastiska personība, kuras muzikālās spējas ir neapšaubāmi augstas.

Arī King Gizzard & the Lizard Wizard septiņu vīru apvienība izcēlās ar savu unikālo attieksmi, kā arī neapšaubāmām muzikālām kvalitātēm, pie festivāla lielākās skatuves sarīkojot pamatīgu grautiņu un hipiju perioda atgriešanos. Šķiet, ka grupa, kurā ir divi bundzinieki, citādi nemaz nespēj.

Daudzsološā baltkrievu postroka apvienība Super Besse pulcēja ievērojamu pūli I Love You teltī un noteikti tika pie vesela bara jaunu fanu — izpildījums bija lielisks, turklāt pavisam noteikti daudz izteiksmīgāks nekā ierakstā. Aktivitāte, agresija un šarmanti drūms skanējums — Super Besse pavisam noteikti nebesīja. Būtu nepareizi novārtā atstāt Dabas skatuvi, uz kuras bija vērojams ļoti interesantās apvienības Bisty koncerts.

Charli XCX var patikt un var nepatikt, taču ir grūti noliegt to, ka jaunā popzvaigzne aizvadīja augsta līmeņa koncertu, turklāt nedrīkst aizmirst, ka vakar mūziķe uzstājās arī festivālā Somijā, Positivus teritorijā ierodoties vien pēdējā brīdī. Nordea skatuve piedzīvoja fantastiski lielu cilvēku pieplūdumu un iespaidīgu ballīti.

Vakara galvenie viesi bija Kasabian un pavisam noteikti atpelnīja katru sava honorāra centu. Augsta līmeņa rokkoncerts, kuru izpildīja grupa, kurai netrūkst ne pārliecības, ne pašpārliecinātības, tomēr vienlaikus tas viss ir absolūti pamatoti. Lai arī solists Toms Meinans dažbrīd šķita pārāk ieinteresēts dzērienos, kas nolikti uz skatuves malas, viņa vokāls no tā necieta pat ne nedaudz, savukārt ģitārists Seržs Picorno nekautrējās demonstrēt savas lieliskās frontmena spējas. Šis koncerts neapšaubāmi bija ne tikai koncerts, bet arī notikums.

Tie ir mūsu galvenie iespaidi par Positivus 2015 2. dienu. Ja tev ir kaut kas piebilstams, nekautrējies izteikt savu viedokli komentāru sadaļā.

Foto: Staņislavs Fisenkovs

Tavs komentārs