Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

eRoks.lv pirmā pusgada labāko albumu TOP10

Normunds Vucāns, 2011. g. 30. jūlijā

Pavisam ātri un nemanāmi, jau ir aizvadīta vairāk kā puse no 2011. gada. Brīžiem lielisks, brīžiem — ne tik, tomēr arī šie seši mēneši muzikālā ziņā ir bijuši pietiekami aizraujoši un bagāti, un tieši tāpēc izlēmām, ka arī šogad ir jāizveido pirmā eRoks.lv pirmā pusgada labāko albumu top 10. Tāpēc bez jebkāda garāka ievada piedāvājam Jums, mūsuprāt, desmit labākos albumus, kas izdoti no šī gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam.

10. Yuck Yuck

Vieni no visu hipsteru un lielākās daļas kritiķu šī gada galvenajiem zelta puisēniem. Arī mēs šo debiju atzīstam par gana labu esam, un ar to arī atklājam mūsu top 10.

 

9. ElbowBuild A Rocket Boys!

Ar jauno albumu Elbow ir pamanījušies pacelt savu statusu no vienkārši lieliskas grupas līdz superzvaigzņu līmenim. Radīt divus izcilus albumus pēc kārtas spēj ne katrs!

 

8. Miles KaneColour Of The Trap

Nezinātājs nekad nepateiktu, ka tas ir 2011., nevis 1963. gada albums. Viss labākais, kas bija sastopams Bītlu dekādē komplektā ar mūsdienu iespējām piedāvā mums vienu no interesantākajiem un unikālākajiem albumiem pēdējo gadu laikā.

 

7. Bon IverBon Iver

Bez šaubām, mans personīgais favorīts. Papildinājis savu burvīgo, trauslo skanējumu ar pāris instrumentiem, arī savā otrajā platē Džastins Vernons spēj radīt gada skaistākās dziesmas.

 

6. Ringo DeathstarrColour Trip

Noizdrīmpops ar visām no tā izrietošajām sekām. Arī šis galīgi neizklausās pēc šīs dekādes ieraksta, tomēr savdabīgais mežonīgums un gandrīz nejūtamās producentu korekcijas to tikai uzlabo!

 

5. DeerhoofDeerhoof vs Evil

Cik daudzi albumi vienlaicīgi ir jau iepriekš atzītu mūziķu labāki, popsīgākie un eksperimentālākie darbi? Nespējat atcerēties? Mēs arī nē, bet šis ir patīkams izņēmums!

 

4. Foo FightersWasting Light

Četras ģitāras un vienas bungas = grupas smagākais albums. Rope = iespējams, visu laiku labākais Foo Fighters singls. Wasting Light = viens no gada labākajiem albumiem.

 

3. Pains Of Being Pure At HeartBelong

Brīnišķīgs albums ar 10 praktiski vienādi laba līmeņa kompozīcijām. Turklāt, tās nav vienādi sliktas vai viduvējas — ikviena no tām ir lieliska! Kā teica kāds mans kolēģis — šis Tev ir obligāti jādzird, ja klausījies indie jau deviņdesmitajos!

 

2. Wild BeastsSmother

Ļoti maigs, gluds un pieslīpēts drīmpops, kas vienlīdz labi iederas naktī vērojot zvaigznes vai dienā braucot ar divriteni. Apbrīnojams visa labā, kas dzirdams indie, drīmpopā un vieglajā elektronikā, apkopojums!

 

 

1. Panda BearTomboy

Ne katram izprotams, neticami daudzšķautņains un pārsteigumu pilns ieraksts. Šķiet, nav tādā žanra, no kura kāda iezīme nebūtu dzirdama eRoks.lv 2011. gada pirmā pusgada labākajā albumā. Pelnīta uzvara!

 

Piekrīti, nepiekrīti? Pastāsti, kas Tev likās labākais šajā laika periodā!

Foto:

nme.com

Godīgi sakot, nevienu no albumiem neesmu dzirdējis, izņemot Bon Iver. Būs, ko ievērtēt.

Vai tad The Vaccines nav pelnījuši iekļūt top 10?

stasf 2011. gada 30. jūlijā, 14:44

P.Dž.Hārvija arī te vietu liekas pelnījusi.

Gendalfs 2011. gada 30. jūlijā, 20:02

Tavs komentārs