Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: Deep Insight

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 21. jūnijā

Turpinām ieskatīties Fonofest failos. Šoreiz par somu rokgrupu Deep Insight. Apvienība jau vairākas reizes uzstājusies Latvijā, arī Fonofest ietvaros. Tāpat grupa uzkrājusi labu pieredzi koncertos daudzās vietās Eiropā. Iepriekšējos Fonofest failus meklē kreisajā malā vai arī šeit.

Kas?

Deep Insight ir somu rokgrupa, kas dibināta 2002. gadā. Tajā ir pieci dalībnieki — Jukka (balss), Johaness (ģitāra), Tero (ģitāra), Jore (basģitāra) un Ville (bungas).

Ko spēlē?

Apvienība spēlē popsīgu rokmūziku, savā skanējumā apvienojot savas ziemeļnieku melodijas ar amerikāniska roka skanējumu. Deep Insight izceļas ar sev raksturīgo Ziemeļu attieksmi un lipīgiem piedziedājumiem.

Albumi?

Līdz šim grupa izdevusi četrus studijas albumus — Ivory Tower (laists klajā 2003. gadā), Red Lights White Lines (2004.), One Minute Too Late (2006.) un Sucker for Love (2009.).

Dziesmas?

Vairāki no Deep Insight izdotajiem singliem ir sasnieguši labus panākumus Somijas topos, tāpat arī ārpus grupas dzimtās valsts. Ieraksti pārdoti daudz kur Eiropā, spēlēti dažādu valstu radiostacijās, arī MTV. Populārāko dziesmu nosaukumi — Hurricane Season, New Day, Rock With My Band, Dangerous.

Kāpēc jāredz?

Deep Insight iesildījusi tādas grupas kā The Rasmus un Lostprophets, uzkrājot labu pieredzi. Grupas uzstāšanās ir ļoti kvalitatīvas un enerģijas pilns, tāpēc ir skatīšanās vērtas. Apvienība jau 2010. gadā uzstājās Fonofest festivālā, tāpat šogad uzstājušies arī Fonoklubā.

Foto: artinbase.com

Tavs komentārs