Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: Deep Insight

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 21. jūnijā

Turpinām ieskatīties Fonofest failos. Šoreiz par somu rokgrupu Deep Insight. Apvienība jau vairākas reizes uzstājusies Latvijā, arī Fonofest ietvaros. Tāpat grupa uzkrājusi labu pieredzi koncertos daudzās vietās Eiropā. Iepriekšējos Fonofest failus meklē kreisajā malā vai arī šeit.

Kas?

Deep Insight ir somu rokgrupa, kas dibināta 2002. gadā. Tajā ir pieci dalībnieki — Jukka (balss), Johaness (ģitāra), Tero (ģitāra), Jore (basģitāra) un Ville (bungas).

Ko spēlē?

Apvienība spēlē popsīgu rokmūziku, savā skanējumā apvienojot savas ziemeļnieku melodijas ar amerikāniska roka skanējumu. Deep Insight izceļas ar sev raksturīgo Ziemeļu attieksmi un lipīgiem piedziedājumiem.

Albumi?

Līdz šim grupa izdevusi četrus studijas albumus — Ivory Tower (laists klajā 2003. gadā), Red Lights White Lines (2004.), One Minute Too Late (2006.) un Sucker for Love (2009.).

Dziesmas?

Vairāki no Deep Insight izdotajiem singliem ir sasnieguši labus panākumus Somijas topos, tāpat arī ārpus grupas dzimtās valsts. Ieraksti pārdoti daudz kur Eiropā, spēlēti dažādu valstu radiostacijās, arī MTV. Populārāko dziesmu nosaukumi — Hurricane Season, New Day, Rock With My Band, Dangerous.

Kāpēc jāredz?

Deep Insight iesildījusi tādas grupas kā The Rasmus un Lostprophets, uzkrājot labu pieredzi. Grupas uzstāšanās ir ļoti kvalitatīvas un enerģijas pilns, tāpēc ir skatīšanās vērtas. Apvienība jau 2010. gadā uzstājās Fonofest festivālā, tāpat šogad uzstājušies arī Fonoklubā.

Foto: artinbase.com

Tavs komentārs