Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: The Asteroids Galaxy Tour

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 12. jūlijā

Fonofest 2012 sākas rīt! Noslēdzam Fonofest failu rakstu sēriju ar galveno festivāla grupu The Asteroids Galaxy Tour. Šī dāņu apvienība uzstāsies uz galvenās skatuves festivāla otrās dienas vakarā. Iepriekšējos Fonofest failus meklē kreisajā malā.

Kas?

The Asteroids Galaxy Tour ir dāņu popgrupa, kuru 2007. gadā dibināja vokāliste Mete Lindberga un dziesmu autors/producents Lāšs Iversens.

Kā ieguva popularitāti?

Daudz grupas attīstībā deva iespēja 2008. gadā Kopenhāgenā iesildīt Eimiju Vainhausu — nu jau aizsaulē aizgājušās mūziķes menedžmenta redzeslokā  nonāca The Asteroids Galaxy Tour nesen ierakstītais demo. Tas bija pirmais īstais grupas koncerts. Vēlāk apvienības mūzika izmantota dažādos seriālos un šovo.

Ko spēlē?

Grupas mūzika raksturota dažādi. Pamatā tas ir pops, kas papildināts ar psihodēlijas un džeza elementiem. Visai liela loma daudzās dziesmās ir pūšamajiem instrumentiem.

Albumi?

Savu pirmo albumu Fruit apvienība izdeva 2009. gadā, bet otrais ieraksts Out of Frequency klajā nāca šī gada sākumā.

Dziesmas?

Vispopulārākais grupas veikums ir pirmā albuma singls Around the Bend. Šo dziesmu Apple izmantoja sava produkta iPod Touch reklamēšanai visā pasaulē. Tāpat noteikti jāizceļ arī The Golden Age.

Kāpēc jāredz?

The Asteroids Galaxy Tour viennozīmīgi ir galvenā festivāla grupa — šis iemesls jau nozīmē visaidaudz. Apvienība spēlē lielisku mūziku un demonstrē lielisku šovu. Gaidāma patiešām aizraujoša uzstāšanās, kurai jābūt Fonofest 2012 augstākajam punktam. 

Foto: tumblr.com

Tavs komentārs