Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
07: Nikto, Nemiers
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot LMT Summer Sound 2015: 3. daļa

Normunds Vucāns, 2015. g. 9. jūlijā

Jau rīt Liepājā sāksies festivāls LMT Summer Sound. Tieši tāpēc ir īstais brīdis, lai iepazītos ar trešo porciju no māksliniekiem, ko pasākumā nevajadzētu palaist garām!

Indygo (piektdien, 21.45 uz Cēsu Alus skatuves)

Tik tikko izdevuši savu jaunāko albumu Stars, Indygo varētu arī dēvēt par, iespējams, pašlaik aktuālāko grupu festivālā. Jau pirmais singls Bēglis parādīja, ka no albuma gaidīt un prasīt daudz drīkst, un prieks, ka daudz arī tiek piedāvāts. Cik daudz, vaicāsiet? Tik daudz, ka Stars ir šobrīd vismaz viens no top 5 albumiem Latvijā šogad, ja ne augstāk. Ņemot to vērā, kā arī faktu, ka emocijas spēlējot  jaunos gabalus būs pavisam svaigas, domāju, ka neviens Indygo koncertā vīlies nepaliks.

Flame And The Rolltones (sestdien, 18.45 uz Cēsu Alus skatuves)

Teikšu godīgi — viens no patīkamākajiem pārsteigumiem pirms gada Latvijas mūzikā man bija Flame And The Rolltones un viņu debijas albums Road Trip, kas ir patiešām labs americana un alternatīvā kantri ieraksts. Katrā ziņā daudzi mūsu kantrimūzikas vannabī superstāri varētu no viņiem pamācīties. Līdz šim grupu tā arī neesmu dzirdējis dzīvajā, tāpēc ir pārliecība, ka šāda lieta beidzot būtu jāmaina.

Astro’n’out (sestdien, 22.30 uz Cēsu Alus skatuves)

Astro’n’out jaunākais singls Turies mani patiešām pārsteidza, jo biju gana drošs, ka grupa turpinās Lauvās iesākto skanējumu. Tas nav noticis, un jāatzīst, ka nu ir liela intriga — Turies ir tikai tāds izņēmums vai arī kārtīgs vēstnesis par to, kas ir gaidāms. Es tiešām nezinu, vai viņiem ir gatavs vēl kāds jaunais materiāls vai nav, tas tiks izpildīts vai arī nē, bet man patiešām gribas redzēt grupas uzstāšanos 2015. gada versijā. Pat tad, ja citu jauno gabalu nebūs, kopā ar DJ Rudd grupa lieliski izklausās vienmēr.

Pirmo šīs sērijas rakstu meklē šeit, savukārt otro — te

Tavs komentārs