Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

OKTOBRIS
Foals — Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2
Battles — Juice B Crypts
Cigarettes After Sex — Cry
Underworld — Drift Songs
Young Guv — GUV II
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

OKTOBRIS
25: Kreisais Krasts, Hanzas Perons
25: Men in Black, Arēna Rīga
25: Goran Gora un Latvijas Radio Bigbends, Spīķeru koncertzāle
NOVEMBRIS
05: Jānis Šipkēvics un projekts “Nepāriet”, Hanzas Perons
09: Lola Marsh, Mūzikas nams Daile
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

I Blame Coco - citāda Sirēnas balss

Iveta Sēbriņa, 2010. g. 7. septembrī

Atļaušos apgalvot, ka solistes Coco Sumner (īstajā vārdā Eliot Sunmer) balss ir viens no interesantākajiem sieviešu vokāliem kādu esmu dzirdējusi pēdējo 10 gadu laikā.

Kas tad īsti ir šī uzlecošā Britu zvaigzne? Parokoties nedaudz dziļāk, uzzināju, ka Eliota ir viena no Stinga meitām. Un patiesi, ieskatoties un ieklausoties viņā ir ļoti jūtams Stinga šarms. Nenoliedzami, viņš savu meitu ir kārtīgi izskolojis un izmācījis, ir arī jūtama līdzība viņu balsīs (meitai tā ir nedaudz zemāka un samtaināka), un pat pēc sejas vaibstiem noteikti var teikt: daddy’s girl (ļoti spēcīgs genofonds). Jāatzīstas, ka šī grupa manu uzmanību izpelnījās jau pirms fakta konstatēšanas, ka soliste ir roka zvaigznes meita. Cerams, ka radniecīgās saites neliks viņas talantam palikt ēnā.

 

Tā, nu lūk, ir radies projekts I Blame Coco. Ievērojams fakts (kas zina, cik patiess) ir tas, ka Eliota Sumnere pati komponē un raksta dziesmas, kas, šķiet, uzlecošajām zvaigznēm mūsdienās, ir ļoti reta parādība. Dziesmās atspoguļojas ļoti gaumīgs sajaukums starp pop, ska un elektro-pank stiliem.

 

Pirmā dziesma, ko dzirdēju no šīs savādās apvienības ir Selfmachine:

„Dziesma ir par robotu, kurš ir ieprogrammēts, lai būtu ļoti savtīgs un egoistisks. Un tad, šī radība paliek pavisam viena un pamesta,” stāsta dziesmas autore.

 

Pašlaik grupa I Blame Coco ir devusies savā rudens turnejā un nāk klajā ar jaunu paziņojumu — 1. novembrī iznāks debijas albums The Constant.

Vēl viena dziesma no jaunā albuma — Quicker:

youtube.com
 

I Blame Coco bieži tiek salīdzināta ar La Roux. Mūzikas stilam tiešām ir līdzība, bet izjūtas atšķiras, klausoties abas šīs grupas. La Roux kādu laiku nav izpelnījusies uzmanību ar jaunām dziesmām un projektiem, cerēsim, ka I Blame Coco nepiemeklēs tāds pats "noriets". 

 

Gabals, kas, personīgi man, ļoti iepatikās, ir Playwright Fate. Aizver acis un aizmirsties!!!

Tavs komentārs