Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Kashuka jaunākā ieraksta Hand Written Story prezentācija (+foto)

Gundars Zaburdajevs, 2015. g. 11. aprīlī

Ceturtdien, 9. aprīlī, elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks prezentēja savu jaunāko ierakstu Hand Written Story. Mediji, tuvākie draugi un citi entuziasti pulcējās Latvijas Radio 1. studijā, lai vērotu Kashuka aptuveni 20 minūtes ilgo uzstāšanos.

Mūziķis, piepalīdzot Carnival Youth ģitāristam Aleksim Luriņam, atrādīja minialbumu, kurā, pēc viņa paša vārdiem, nav nekādu mākslīgu skaņu — nav izmantotas ne bungu mašīnas, ne sintezatori, viss ir panākts "dzīvajā". Kashuka un Luriņa uzstāšanās, vizualizāciju pavadīta, pārņēma sanākušo publiku savā varā un atstāja ļoti patīkamu pēcgaršu.

Hand Written Story skanējums ir mierīgs, taču reizē spēj arī pamatīgi aizraut, lieliskajiem bītiem neļaujot zaudēt uzmanību un saturot skanējumu kopā. Visi elementi kopā rada interesantu stāstu, reizē arī saglabājot arī katrs savu vēstījumu. Lai arī visas skaņas veido elektroniskās mūzikas skanējumu, albums tiešām skan "dzīvi" un ir pelnījis atzinību gan par tā kopējo kvalitāti, gan par to, ka Kashuka mērķis radīt šāda tipa ierakstu ir pavisam noteikti izdevies.

Foto: Linda Vintere

Tavs komentārs