Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Mēneša albums: augusts

Intro, 2017. g. 15. septembrī

Mēneša albums: maijs

Intro, 2017. g. 9. jūnijā

Mēneša albums: Marts

Intro, 2017. g. 11. aprīlī

Mēneša albums: Janvāris

Intro, 2017. g. 10. februārī

Mēneša albums: jūlijs 2016

Intro, 2016. g. 9. augustā

Mēneša albums: jūnijs 2016

Intro, 2016. g. 11. jūlijā

Mēneša albums: maijs

Intro, 2016. g. 6. jūnijā

Mēneša albums: aprīlis

Intro, 2016. g. 10. maijā

Mēneša albums: marts

Intro, 2016. g. 8. aprīlī

Mēneša albums: februāris

Intro, 2016. g. 7. martā

Mēneša albums: janvāris

Intro, 2016. g. 5. februārī

Mēneša albums: septembris

Normunds Vucāns, 2015. g. 8. oktobrī

Mēneša albums: jūlijs

Intro, 2015. g. 12. augustā

Mēneša albums: jūnijs

Intro, 2015. g. 8. jūlijā

Intro.lv piecgades labāko albumu top 25

Intro, 2015. g. 15. jūnijā

Mēneša albums: maijs

Intro, 2015. g. 7. jūnijā

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
07: Carnival Youth Koncertsērija Naivais Ku-Kū , VEF Kultūras pils
16: Nazareth, Arēna Rīga
NOVEMBRIS
02: Bon Iver, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Mēneša albums: aprīlis

Normunds Vucāns, 2011. g. 5. maijā

Par to, ka šis gads joprojām strauji turpina uzņemt apgriezienus varējām pārliecināties arī aprīlī. Aiz loga laiks kļuvis siltāks, cilvēki — priecīgāki, bet mūzikā parādās arvien vairāk un vairāk augstākās klases ieraksti. Par to, kas katram no mums šķitis interesantākais aprīlī, lasiet šajās rindās!

Normunds Vucāns

Mēneša dziesma: Arctic MonkeysDon’t Sit Down ‘Cause I’ve Moved Your Chair

Šomēnes piedzīvojām ļoti daudzus spilgtus gabalus (Beastie Boys ar Make Some Noise, The Naked And Famous ar Girls Like You un Guillemots ar The Basket ir tikai pāris piemēri), bet nekas nav bijis tik labs kā pirmais īstais Suck It And See singls. Iespējams, vīri ir sasnieguši jaunu kvalitātes virsotni!

Mēneša albums: GuillemotsWalk The River

Ļoti iespējams, ka tas nav labākais mēneša albums, taču tici man — tas ir daudz labāks nekā Tu varētu gaidīt! Faifs Dendžerfīlds ar draugiem savā trešajā studijas ierakstā izklausās vienkārši burvīgi, un tas, bez šaubām, ir mans mīļākais albums aprīlī!

Gundars Zaburdajevs

Mēneša dziesma: JusticeCivilization

Lai arī neesmu saucams par Justice un tai līdzīgo mākslinieku fanu, marta pēdējos datumos izdotais Civilization man iepatikās ar pirmo noklausīšanās reizi. Ļoti interesanta dziesma, kura, lai arī pieskaitāma elektro žanram, ir pat diezgan smaga. Katrā ziņā Justice ir mani ieintriģējuši un noteikti pievērsīšu uzmanību arī viņu gaidāmajam albumam.

Mēneša albums: Foo FightersWasting Light

 

Ļoti gaidīju šo albumu un katrā ziņā neesmu vīlies — augsta līmeņa rokmūzikas ieraksts, kurā praktiski katra dziesma saucama par ļoti kvalitatīvu. Deivs Grols ar kompāniju ir labi pastrādājuši un ja negribat ticēt man, ticiet pasaulei — Wasting Light sekmes albumu čārtos runā pašas par sevi.

Antra Feldmane

Mēneša dziesma: AustraLose It

No sākuma es spļaudījos par šo meiteņu sintezatoru popu un gliteru kleitām, bet, ja neievēro vizuālo tēlu, pieķēru sevi, ka esmu to noklausījusies desmit reizes.

Mēneša albums: Tune-Yardsw h o k i l l

Grupas līdere Merila Gārbusa ir burvīga. Viņa nav skaista, un savā neskaistumā rada jaunu estētisku prizmu. Kaut kas Gārbusā ir pat androgīns, tādejādi vērtīgākos uzsvara punktus pavēršot uz mūzikas materiālu un aizmirstot par dzimumiem uz skatuves. Pēc 2009. gada Bird Brains šis ir pirmais Tune-Yards apvienības albums, producēts plašākai auditorijai,nevis iepriekš lietotajā lo-fi ieraksta tehnikā. Žanru lietās viņi ir pat ļoti eklektiski, tādēļ konkrētu iezīmi nosaukt grūti. Inovācijām piepildīts un "lipīgs" afrovasaras albums.

Uldis Goba

Mēneša dziesma: Explosions In The SkyLast Known Surroundings

Instrumentāla post-rock simfonija astoņu minūšu garumā, šķiet, līdz šim vēl pabijusi mēneša dziesmas statusā. Lai piedod skotu instrumentālie guru un leģendas Mogwai, kuri februārī izdeva jaunu plati, jo citi post-rock grandi Explosions In The Sky šogad spīd daudz spožāk. Nupat iznākušais grupas albums Take Care, Take Care, Take Care ir lielisks noskaņu ieraksts un tās virsotne Last Known Surroundings aprīļa silto laiku pavērš pilnīgi citā prizmā.

Mēneša albums: Times New VikingDancer Equired

 

Iespējams, visu lo-fi estrādi un tās estētiku var nosaukt par sūdpopsi vai psihedēlisku zirgābolu, taču kaut kāda burvība tajā visā eksistē. It īpaši tāpēc, ka Times New Viking (tāpat kā citi noise pop hipsteri) savā jaunajā platē Dancer Equired nedaudz atkāpjas no iepriekšējos albumos sastopamā slimīgi čerkstošā trokšņa, saglabājot tādu skanējumu, kas nezaudē lo-fi burvīgumu un reizē ļauj izbaudīt šīs Kolumbusas grupas smeldzīgās un dūmainās popdziesmas. Priekā!

Tādas ir mūsu domas par interesantāko gada ceturtajā mēnesī. Nepiekrīti? Droši pastāsti, kas Tev paticis labāk!

Foto: Rons Grehems

Tavs komentārs