Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Mēneša albums: augusts

Intro, 2017. g. 15. septembrī

Mēneša albums: maijs

Intro, 2017. g. 9. jūnijā

Mēneša albums: Marts

Intro, 2017. g. 11. aprīlī

Ed Sheeran - ÷

Kārlis Arājs, 2017. g. 13. martā

Mēneša albums: Janvāris

Intro, 2017. g. 10. februārī

Mēneša albums: jūlijs 2016

Intro, 2016. g. 9. augustā

Frenks Tērners: mēs spēlēsim hitus un tas būs lieliski!

Raimonda Arāja, 2016. g. 21. jūlijā

Mēneša albums: jūnijs 2016

Intro, 2016. g. 11. jūlijā

Mēneša albums: maijs

Intro, 2016. g. 6. jūnijā

Mēneša albums: aprīlis

Intro, 2016. g. 10. maijā

Mēneša albums: marts

Intro, 2016. g. 8. aprīlī

Mēneša albums: februāris

Intro, 2016. g. 7. martā

Mēneša albums: janvāris

Intro, 2016. g. 5. februārī

Mēneša albums: septembris

Normunds Vucāns, 2015. g. 8. oktobrī

Mēneša albums: augusts

Intro, 2015. g. 15. septembrī

Mēneša albums: jūlijs

Intro, 2015. g. 12. augustā

NEPACIETĪGI GAIDĀM

FEBRUĀRIS
The 1975 — Notes On A Conditional Form
MAIJS
Weezer — Van Weezer
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
MAIJS
22: JP Cooper, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Mēneša albums: jūlijs

Normunds Vucāns, 2011. g. 10. augustā

Pavisam nemanāmi, vienā elpas vilcienā ir paskrējis arī šīs vasaras festivālu laiks Latvijā. Jaunu albumu ziņā jūlijs nebija tas aizraujošākais mēnesis šogad, tomēr jau pieminētie festivāli, bez šaubām, to visu kompensēja ar uzviju! Jāatzīst, ka biju gaidījis lielāku Fonofest, Positivus, Summer Sound un pārējo pasākumu ietekmi uz mūsu izvēlēm, taču arī tagad nevar apgalvot, ka tie būtu palikuši bez ievērības.

Gundars Zaburdajevs

Mēneša dziesma: Ed SheeranThe A Team

Līdzīgi kā pirms mēneša, arī šoreiz dziesmu izvēlos pēc principa "kas ir dzirdēts visvairāk". Šķiet, ka gandrīz neviena diena nav pagājusi bez The A Team, jo īpaši daudz tā dzirdēta radio. Neteikšu, ka būtu stāvā sajūsmā par šo dziesmu (noteikti arī nevaru teikt, ka tā būtu slikta), tomēr, kā jau diezgan bieži gadās, galvā "iesēžas" arī šādi novērtēti gabali, tāpēc arī izvēle šāda.

Mēneša albums: The HorrorsSkying

Šis ieraksts ir pārbagāts gan ar psihadēlijas motīviem, gan ar diezgan smagām roka ģitāru skaņām. Hipnotizējošs albums, kas aizrauj un ievelk sevī — jo īpaši jāizceļ singls Still Life, kura it kā vienkāršais, tomēr reizē arī lieliskais sintezatora motīvs patiešām piesaista. Labs sākums 2011. gada otrajai pusei, šis ieraksts varētu pretendēt arī uz manu top 10 gada beigās.

Normunds Vucāns

Mēneša dziesma: Dry The RiverNo Rest

Šī mēneša dziesmas izvēle sagādāja pamatīgas galvassāpes, jo nācās izšķirties starp divām reālām gada singla pretendentēm — šo un Money no The Drums. Beigās tomēr nosliecos par labu vieniem no galvenajiem Positivus varoņiem — jau vairākkārt esmu rakstījis, ka viņus gaida liela nākotne, un nešaubos, ka tieši šis singls viņus iecels slavas saulītē!

Mēneša albums: Frank TurnerEngland Keep My Bones

 

Iespējams, esmu palaidis garām ko tiešām izcilu un nozīmīgu, bet man liekas, ka jūlijs bija šī gada garlaicīgākais mēnesis jaunu albumu ziņā. Tieši tāpēc nācās izlīdzēties ar plati, kura vērtēšanai tika nodota jau jūnijā — jaunāko Frenka Tērnera albumu. Protams, nevar noliegt, ka daļēji šo izvēli sekmēja izcilais koncerts Uplandos, taču arī pats par sevi šis ieraksts ir ievērības cienīgs.

Uldis Goba

Mēneša dziesma: Kids On A Crime SpreeSweet Tooth

Protams, ka šī dziesma varētu būt dajebkura cita mākslinieka kompozīcijas klons (īpaši tādu jau nedaudz senilu un 60.-70. gados iesprūdušu), taču tā noteikti sevī iedvesmo visas tās dzīves izvirtības (ko es drīzāk gribētu nosaukt par iespējām), kas tiek piekoptas vasaras karstāko momentu laikā. Kā teiktu Tyler The Creator, now clap yr hands, faggot!

Mēneša albums: PictureplaneThee Physical

Trevisa Edžedija hipnotiski vibrējošās čilveivīgi vičhausīgās skaņu izjūtas vasarīgi sapīpēta transa noskaņās (un tā vēl blā blā) ir lielisks ieraksts, kura klātbūtnē visi hip... pasaules iemītnieki var ideāli nodoties deju priekiem. Divi, manuprāt, labākie Pictureplane jaunās plates skaņdarbi Real Is A Feeling un Post Physical vispār izklausās tā, it kā būtu no kapa izrakuši nelaimīgi bojā gājušo un jau pūt sākušo sintpopu un iedvesuši tam jaunu un pilnīgu svaigu dzīvību.

Antra Feldmane

Mēneša dziesma: Twin SisterBad Street

Hipsteri, kuri nemaz nav hipsteri. Man ļoti patika dziesmas videoversija ar bārbekjū ballīti un visām tām lietām, par kurām domājam tikai tad, kad saules pilnās, bezrūpīgi pavadītās, dienās zvilnam zem ozola.

Mēneša albums: Washed OutWithin And Without

Šis albums ierok dziļi atvasarā, tajā pat laikā lēnām mērķējot uz septembri, kas, cerams, nebeigsies. Nekad un principā. Lai arī sākumā ieraksts šķita gandrīz garlaicīgs, taču, rūpīgāk ieklausoties, samanāma gan smalka dziesmu kompozīcija ar skanīgiem "tiltiņiem", gan viegli virmojoša melanholija.

Kā jau ierasts, mūsu izvēlēm varat piekrist, varat arī nepiekrist, tomēr mums šķiet, ka šīs dziesmas un albumus Tev derētu noklausīties. Noteikti, kaut kas lielisks ir palicis arī nepieminēts, tāpēc nekautrējies un neturi sveci zem pūra!

Foto: clashmusic.com

Tavs komentārs