Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tev tas jāzina: 10 dziesmas no Lenija Kravica

Normunds Vucāns, 2011. g. 9. novembrī

Jau šo piektdien, 11. novembrī, ar koncertu Rīgā atgriežas amerikāņu rokmūziķis Lenijs Kravics. Esam pārliecināti, ka ne viens vien no Jums apmeklēs šo pasākumu, tāpēc piedāvājam atskatīties uz 10 zīmīgākajām dziesmām mūziķa karjerā, kas, pavisam noteikti, dos īsto noskaņojumu pirms gaidāmā šova.

Let Love Rule

Šo sarakstu sākam ar Lenija pirmo veiksmīgo singlu, kas izdots tālajā 1989. gadā. Šis tas no fankroka, šis tas no psihadēlijas — jau tolaik mūziķis izpaudās ar prasmi veiksmīgi savienot daudzus žanrus! Starp citu, ar šo skaņdarbi parasti tiek noslēgti viņa koncerti.

It Ain’t Over ‘til It’s Over

Nevienam nav noslēpums, ka vienlīdz populāras ir gan viņa ātrās un enerģiskās kompozīcijas, gan arī lēnās balādes. Tam lielisks pierādījums ir arī šis 1991. gada singls, kurš joprojām ir izpildītāja veiksmīgākais singls Billboard Hot 100.

Are You Gonna Go My Way

Lai vai cik zināmi būtu iepriekšējie gabali, Latvijā vislielāko atpazīstamību ir iemantojusi tieši šī Kravica kompozīcija. Ja arī 18 gadus pēc tā izdošanas gabals ir ballīšu grāvējs, tad tas ir fakts, kas runā pats par sevi!

I Belong To You

Līdz nākamajam lielajam multiinstrumentālista triumfa mirklim bija jāgaida 5 gadi, kad tika izdots albums 5. 10 dziesmās no tā esam nominējuši šo un nākamos divus skaņdarbus, kuri visi ir pieskaitāmi rokmūzikas klasikai.

Fly Away

Ja iepriekšējo kompozīciju kāds arī varētu neasociēt ar Leniju, tad Fly Away nešaubīgi ir viens no gabaliem, starp kuru un izpildītāja vārdu var likt vienlīdzības zīmi. Nešaubāmies — tas būs viens no koncerta labākajiem mirkļiem!

American Woman

American Woman nav Lenija oriģināldziesma, tomēr tas tik un tā ir kļuvis par vienu no viņa zināmākajiem veikumiem. Domājams — diezgan daudzi, izdzirdot par American Woman, uzreiz iedomājas tieši Kravica versiju, nevis tās oriģinālu Guess Who izpildījumā.

Again

Kaut gan aktuālajā koncerttūrē Again parasti netiek atskaņota, šajā sarakstā to neiekļaut neatļāvāmies. Kā komerciāli, tā kvalitātes ziņā viens no viņa karjeras augstākajiem punktiem!

Dig In

Pirms Dig In daudzi sāka pārmest mūziķim par to, ka viņš paliekot „mīksts” un zaudējot savu rokzvaigznes rokrakstu un tēlu. Atbilde bija skaidra — mūzika runā skaļāk par vārdiem!

I’ll Be Waiting

Šo rindu autoram ļoti spilgtā atmiņā ir saglabājies pagaidām pēdējais amerikāņa koncerts Rīgā 2008. gada vasarā, kad tieši tobrīd aktuālais I’ll Be Waiting bija šova nagla. Tagad starmešu gaismā ir citas kompozīcijas, tomēr nešaubos — ja to tomēr atskaņos (tas nenotiek regulāri), tad I’ll Be Waiting arī šoreiz būs emocionālā kulminācija!

Stand

Šogad atgriezies ar jaunu materiālu, Lenijs pierāda, ka joprojām ir formā. Brīnišķīga popdziesma ar lielisku video, kura pielīp jau no pirmās klausīšanās reizes — ko vēl mēs varam vēlēties?

Pārdodu Lenny Kravitz rītvakara Black and White America koncerta biļeti par 21 Ls, fanu zona! dod ziņu ja interesē 2 6111 887

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=j5e...

Māris_e 2011. gada 10. novembrī, 17:07

Tavs komentārs