Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tev tas jāzina: 10 dziesmas no Hurts

Intro, 2016. g. 1. martā

Jau šovakar uz ar koncertu Arēnā Rīga sava jaunākā albuma Surrender tūres ietvaros Latvijā atgriezīsies britu popmūzikas duets Hurts. Savas vairāk nekā 6 gadus ilgās karjeras laikā viņi ir radījuši gana daudzus pietiekami ievērojamus hītus, kuri noteikti izskanēs arī šodienas koncertā.

Wonderful Life

Dziesma, ar ko Hurts tika pamanīti, joprojām ir viena no atpazīstamākajām un vienlaikus arī kvalitatīvākajām dueta diskogrāfijā. Vienkāršs, bet spēcīgs pavadījums kopā ar noskaņai ļoti atbilstošiem tekstiem arī šobrīd izklausās tikpat pārliecinoši kā 2010. gadā.

Stay

Kopā ar Wonderful Life, Stay viennozīmīgi pretendē uz mančestriešu lielākā hīta statusu. Dziesma, ar ko koncerts visdrīzāk tiks noslēgts, un šim nolūkam tā ir izcili piemērota.

Better Than Love               

Debijas albuma Happiness pirmais oficiālais singls — jau šī titula vien dēļ ir skaidrs, ka Better Than Love koncertā izskanēs. Te gan uzreiz arī jāatzīmē, ka plika statusa dēļ vien tā nav viena no atraktīvākajām grupas dziesmām, kuras laikā parasti pūlis metas gana aktīvā dejā.

Blood, Tears & Gold

Iespējams, vispiemirstākais no Happiness singliem, taču, tiklīdz izskan pirmie tā akordi, dāmas visā publikā allaž sāk dziedāt līdzi. Tieši tā, kā tam būtu jābūt.

Iluminated

Gluži kā skaņdarba nosaukums vēsta, šīs dziesmas laikā visā arēnā nodziest gaismas un iedegās mobilie telefoni. Lai vai cik klišejiski tas neskanētu, katrs, kas bijis Hurts koncertā, piekritīs — izskatās tas labi.

Miracle         

Kaut gan kopumā grupas otrais albums Exile laika pārbaudi, līdz galam, izturējis nav, par Miracle to nevar teikt — tā ir viena no apvienības spēcīgākajām un zināmākajām dziesmām.

Somebody To Die For           

Kā jau noprotiet Exile šovakar īpaši daudz netiks apskatīts, bez šīs dziesmas Hurts koncertu iedomāties grūti — daudzi tik ļoti hurtīgi skaņdarbi kā šis viņu diskogrāfijā nav atrodami.

Some Kind Of Heaven

Ja nu gadījumā Tev šķiet, ka no jaunā Hurts albuma esi izvairījies, un neko no tā dzirdējis neesi, paklausies šo un padomā vēlreiz — gan jau atskārtīsi, ka Some Kind Of Heaven ir no tām dziesmām, kas skan visur, un, pašam negaidīti, bet nu jau zini visus tās vārdus.

Lights

Grūvīgi un ļoti seksīgi Hurts? Kurš gan to būtu iedomājies 2010. gadā, vai ne? Bet 2015. gadā tas kļuva par realitāti, un izklausās pārsteidzoši lieliski!

Wings

Ja nenotiks nekas pārsteidzošs, tieši ar šo skaņdarbu beigsies koncerta pamata daļa bez piedevām. Gana labs noslēgums, vai ne?

Tavs komentārs