Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Adele un Foo Fighters dominē "Grammy" balvu pasniegšanā

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 13. februārī

Šonakt pēc Latvijas laika notikušajā "Grammy" balvu pasniegšanas ceremonijā sešus apbalvojumus saņēma Adele, iegūstot arī galvenās balvas par Gada albumu, dziesmu un ierakstu.

Bija jau visai paredzams, ka visus galvenos apbalvojumus par un ap savu otro studijas albumu saņems Adele. Mūziķe tika pie apbalvojumiem par:

Gada ierakstu (Rolling in the Deep);

Gada albumu (21);

Gada dziesmu (Rolling in the Deep);

Labāko popmūzikas solo sniegumu (Someone Like You);

Labāko vokālu popmūzikas albumā (21);

Labāko mazformāta mūzikas video (Rolling in the Deep).

Tāpat Adele daļēji atbildīga par Pola Epvorta Gada producenta balvu, jo viņš tai tika nominēts kā divu viņas dziesmu producents.

Labi klājās arī Foo Fighters, kas tika pie pieciem gremijiem — Labākais roka albums (Wasting Light), Labākais roka sniegums (Walk), Labākā rokdziesma (Walk), Labākais smagā roka/metāla sniegums (White Limo), kā arī Labākais lielformāta mūzikas video (dokumentālā filma Back and Forth). Foo Fighters zaudēja tikai vienā kategorijā — Adelei par Gada albumu.

Labākā jaunā mūziķa apbalvojumu saņēma Bon Iver, kurš tika arī pie vēl viena Grammy par Labāko alternatīvās mūzikas ierakstu (Bon Iver). Tikmēr pie balvām par labāko deju mūzikas ierakstu un deju mūzikas/elektronikas albumu tika Skrillex. Vairākas balvas saņēma arī Kanje Vests, no kurām viena bija labākais repa albums par My Beautiful Dark Twisted Fantasy.

Izmantotie resursi, foto:

http://www.grammy.com

Tavs komentārs