Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out izdod remiksu albumu

Intro, 2014. g. 11. jūnijā

Vakar vakarā Rīgas DJ skolā Astro'n'out prezentēja savu pirmo remiksu labumu Lion's Share Remixes, kurā iekļauti septiņi remiksi no pagājušā gada nogalē izdotā albuma Lion's Share. Albumā iekļauti trīs profesionāļu jeb pasūtījuma remiksi apvienībai Bandmaster (DJ Rudd un Andis Ansons) dziesmai I'm Ready, apvienībai Tommy U un Tob Luii dziesma Dive un Ville Camellia 66 dziemsmai Bong. Pārējie četri remiksi ir konkursa uzvarētāju darbi dziesmām In Fog un So Close To Me.

Kā jau iepriekš ziņots, grupa Astro'n'out 22. aprīlī izsludināja remiksu konkursu, kurā piedalījās 27 dalībnieki, kas kopā iesūtīja 33 dziesmu remiksus. Konkursā uzvarēja apvienība Kasetes, kuras divi remiksi tika iekļauti grupas Astro'n'out jaunajā albumā, kā arī, saņēma Mūzikas Centra dāvanu karti 100 EUR vērtībā un portāla Bobe.me balvu 700 Eur vērtība kampaņai Baltijas valstīs. Otrajā vietā palika Kashuks ar diviem remiksiem, kuri arī iekļauti albumā un saņēma dāvanu karti no Discomania.lv 150 EUR vērtībā.

Šis ir Astro'n'out pirmais remiksu albums, tā tapšanu komentē Māra Upmane-Holšteine: "Jau ļoti ilgu laiku galvā ir domas par to kā Astro'n'out mūzika varētu skanēt remiksētās versijās. Manā personīgajā mūzikas izlasē sen ir parādījušies dažādi manu mīļāko izpildītāju remiksi un kaut kur pakausī tas vienmēr nepiepildītais sapnis par Astro’n’out gabalu, kas tā pa īstam iederētos uz deju grīdas klubos. Kādā dienā DJ Rudd un Andis Ansons pieteicās, ka vēlētos uztaisīt dziesmas I'm Ready remiksu. Kad remiksu pirmo reizi dzirdējām, bija skaidrs, ka jāturpina. Palūdzām uztaisīt remiksus savām draugu apvienībām Ville Camellia 66 un TommyU & Tob Luii, kuriem ir zināms rokraksts un bijām droši par rezultātu. Pēc tam izsludinājām remiksu konkursu, jo sapratām, ka vēlamies, lai ar mūsu mūziku strādā visi, kam ir interese un cerējām uz pārsteigumiem, apzinoties, ka nepazīstam visus talantīgos elektroniskās mūzikas pārstāvjus. Un patīkamus pārsteigumus patiešām arī sagaidījām. Esam ļoti priecīgi, ka bija tik liela aktivitāte un tik dažādi iesūtītie darbi. Ļoti interesesanti dzirdēt cik ļoti citādāk var skanēt Astro’n’out mūzika. Liels paldies visiem, kas piedalījās."

Remiksu konkursu atbalstīja un grupa Astro'n'out pateicas Mūzikas Centram, Discomania.lv, Bobe.me, Street Burger un Cēsu alum.

Albums pieejams Itunes, Spotify, Juno un citos digitālajos mūzikas servisos:

https://itunes.apple.com/lv/album/lions-sh...

http://www.junodownload.com/products/astro...

Līdz ar albuma iznākšanu Astro'n'out piedāvā arī savu vasaras singlu — Tommy U & Tob Luii dzismas Dive remiksu:

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs