Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Audio: mūzikas lādīti papildina Crystal Castles ft Robert Smith, Baths un citi

Rūdolfs Sietiņš, 2010. g. 2. novembrī

Šoreiz jaunas dziesmas no vairākiem gandrīzi nezināmiem hipsteru kolektīviem, divām popdīvām, trendīga trokšņtehno mūzikas projekta sadarbībā ar izspūrušāko vīru mūzikas biznesā, dejiskā pankroka dueta, kāda mūsdienu elektroniskās mūzikas brīnumdara, Ice Hockey Hair autora soloprojekta. Klasiskais hits — kāda nepelnīti aizmirsta spurainā popa blice no deviņdesmitajiem.

Crystal Castles ft. Robert SmithNot in Love

Šis ir iespējams pagājušās nedēļas aprunātākais skaņdarbs, jo kā izrādās pasaulē ir daudz cilvēku, kas gribētu dzirdēt stilīgos Kanādas elektoniķus sadarbībā ar skumjāko no visiem izspūrušajiem vīriem un es viņus pilnībā saprotu. Not in Love no šogad izdotā Crystal Castles albuma savā melanholiski sintētiskajā gaisotnē teicami saplūst ar Roberta Smita (attēlā) vokālu.

WoodsmanInsects

Ja tu patiesībā esi ar laika mašīnu atbraucis no sešdesmitajiem, bet to laiku psihodēliskie tripi tev liekas pārlieku vecmodīgi, tad Insects no šīs nezināmās grupas otrā albuma, kas dienas gaismu ieraudzīs nākamā gada janvārī ir šaviens desmitniekā.

Matt and KimBlock After Block

Ja tu esi dzīvesprieka pārpilns jaunēklis, kas seko mūsdienu mūzikas aktualitēm, tad šis elektroindī hiphop skaņdarbs tev liksies kā tīrā ogu maize. Īsta popmūzika. Starp citu grupas jaunais albums Sidewalks iznāk tieši šodien.

Rihanna ft DrakeWhat's My Name

Mūsdienu komercmūzikas lielie vārdi nepārtraukti pārojās (muzikāli), tā radot jaunus bērnus (skaņdarbus) What's My Name ir šāds grāvējs, kas nešaubos būs milzu hits.

Coma CinemaKill

Ja viss ritēs pēc plāna, tad Coma Cinema jābūt nākamajai hipstermūzikas sensācijai. Kill ir lipīga, īsa, atmosfēriska dziesma. Šī jaunēkļa debijas albums kasetes un vinila formātā gaidāms jau nākamgad.

Gruff RhysShark Ridden Waters

Skaidrs, ja neesat ielaidušies pietiekami tuvās attiecībās ar Super Furry Animals daiļradi šī skaņdarba burvību jums nesaprast. 6 minūtes tīras sešdesmito gadu atslodzes psihodēlijas.

TV GirlIf You Want It

Ja jūs fanojat par mūsdienīgu mūziku. Jūsu gada albums ir Twin Shadow Forget, tad šķiet, ka jūsu gada mīļākajai dziesmai jābūt If You Want It.

RobynIndestuctible

Šogad popmūzikā ir grūti atrast konkurentus Robinai. Viņa jau ir izdevusi divus pietiekoši labus albumus un drīz gatavajos izlaist trešo. Indestuctible ir jaunais singls no Body Talk albuma trešās daļas.

Memory TapesPretend The Devil Isn't Real

Memory Tapes nekad nav bijis parasts chillwave mākslinieks. Pieņemsim pērn Helovīnus viņš atzīmēja izdod 17 minūšu eposu, šogad Helovīnu nedēļā viņš nāk pretī klausītājam un piedāvā krietni vien īsāku dziesmu par vampīriem. Debešķīgi.

BathsPop Song

Šī jaunēkļa debijas albums, par kuru jau rakstīju, ir viens no maniem gada favorītiem. Pop Song ir pagājušo nedēļ publicēta jaunā dziesma, kas Cerulean nav iekļauta. Kā jau liecina tās nosaukums, tā ir īsta popdziesma.

Klasiska dziesma

Velocity GirlCrazy Town (1993)

Copacetic ir iespējams viens no nenovērtēkajiem un labākajiem indie pop albumiem, tas ir pilns ar grandžīgiem twee grāvējiem un to visu paspilgtina savdabīgā producēšana. Crazy Town ir viens no šī albuma singliem un viens no plates lipīgākajiem mirkļiem.

Tavs komentārs