Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Bandmaster publicē jaunu dziesmu

Intro, 2016. g. 20. jūlijā

Pašmāju elektroniskās mūzikas grupa Bandmaster publicējusi videoklipu dziesmai Get Live, kurā kā viesmākslinieks piedalās hiphopa grupas Jurassic 5 dalībnieks Akil the MC .

"Es spēlējos ar ideju par noteikumiem un ierobežojumiem. Stāsts ir par pseidopasauli nezināmā vietā, nezināmā laikā, kur viss ir pakļauts ļoti stingriem noteikumiem. Viens no tiem ir tāds, ka brīvi krītoši mati ir aizliegti", stāsta jaunā videoklipa režisore Adriāna Roze.

"Sadarbība ar Adriānu aizsākās pērn, kad Andis uztaisīja instrumentālu motīvu viņas dokumentālajai īsfilmai Rīgas kungi. Šis motīvs vēlāk pārtapa dziesmā Us. Savukārt Adriāna ļoti veiksmīgi pielāgoja filmas kadrus dziesmas videoversijai, tādēļ mēs aicinājām viņu veidot video arī jaunajai dziesmai" atklāj Bandmaster dalibnieks DJ Rudd.

Get Live autori ir Zelma Jēgere, DJ Rudd, Andis Ansons un Akil the MC. Dziesma ierakstīta Mute studijā, to māsterēja Damiens Bolo studijā Spectrum Francijā. Videoklipa glavenais operators Gatis Grīnbergs, montāžas režisors Andris Grants, horeogrāfe — Sintija Siliņa.

Bandmaster šovasar uzstājās Pieci.lv jubilejā Kalnciema kvartālā, Positivus festivālā, Fono Cēsis 23. jūlijā, festivālā Summer Sound Liepājā 30. jūlijā, Alūksnes pilsētas svētkos 6. augustā un Preiļu pilsētas svētkos 19. augustā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs