Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Bandmaster publicē pirmo video

Intro, 2016. g. 20. janvārī

Elektroniskās mūzikas projekts Bandmaster izdod savu pirmo videoklipu kompozīcijai Us.

Videoklipā ir izmantoti video kadri no pagājušajā rudenī iznākušās filmas Rīgas Kungi, kas ir Adriānas Rozes veidotais stāsts par vienu no Rīgas modernajām ciltīm jeb Rīgas velokurjeriem un viņu ikdienas piedzīvojumiem galvaspilsētas ielās.  Šis video nav vienīgais Bandmaster un filmas autoru kopdarbs, Rīgas Kungi skaņu celiņā ir arī iekļauts instrumentāls fragments no kompozīcijas Us.

Grupas vokāliste Zelma Jēgere, ar skatuves vārdu zināma kā Viņa, dalās pārdomās par dziesmas Us vēstījumu un tekstu: "Galvenā doma ir par virzību. Ir daudz cilvēku, kas virzās uz saviem mērķiem un ir tādi, kas tos mēģina apturēt un likt viņiem šķēršļus. Tomēr stiprus, mērķtiecīgus cilvēkus neviens nespēs apturēt."

Kompozīcija Us ir atrodama arī Dirty Deal Audio izdotajā Latvijas elektroniskās mūzikas izlasē DDA\VA IV, kur tā ir iekļauta kā viena no 19 pagājušajā gadā izdotajiem skaņdarbiem.  Izlasi ir iespējams noklausīties Dirty Deal Audio mājaslapā un visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī iegādāties iTunes vai lejupielādēt Dirty Deal Audio Bandcamp lapā.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka dziesma Us tika atskaņota Losandželosā bāzētajā, vienā no ietekmīgākajiem un autoratīvākajiem radio pasaulē — KCRW.

Grupa Bandmaster Latvijas mūzikas lauciņā sevi pieteica 2014. gada izskaņā, apvienojoties elektroniskās mūzikas producentiem DJ Rudd un Andim Ansonam, kā arī Latvijas hiphopa mūzikas daiļā dzimuma pārstāvei, reperei Viņa.

Apvienības Bandmaster radīto var noklausīties viņu Soundcloud profilā — https://soundcloud.com/bandmaster

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio ir Latvijas jaunās elektroniskās mūzikas attīstības veicinātāji, kuru darbības saknes rodamas 2011. gadā. Visu šo gadu laikā, nenogurstoši veicinot Latvijā producētās elektroniskās mūzikas popularitāti, ir izdotas četras izlases, vairāki albumi un minialbumi, kā arī organizētas neskaitāmas jauno mūziķu skates un koncertdeju vakari, un aktīvi strādāts, lai iedvesmotu jauno mūziķu paaudzi pievienoties elektroniskās mūzikas kopienai ne tikai internetā, bet arī ārpus tā robežām.

https://www.facebook.com/bandmastersound/

http://dirtydealaudio.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs