Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Bandmaster publicē savu pirmo minialbumu Stay Awake.

Intro, 2017. g. 21. jūlijā

Šodien, 21. jūlijā, latviešu elektroniskās mūzikas grupa Bandmaster laiž klajā pirmo minialbumu Stay Awake, ko var iegādāties un straumēt iTunes, Spotify un citās digitālajās platformās.

“Nosaukums Stay Awake man asociējas ar neskaitāmajām naktīm, kuras esam pavadījuši strādājot ar mūsu mūziku,” stāsta grupas vokāliste Zelma Jēgere. Viņa tā iznākšanu ir ilgi gaidījusi un norāda, ka EP dzirdamās dziesmas radušās dažādos laikos — tajās var dzirdēt atšķirīgas noskaņas. Piemēram, She Will ir viena no grupas pirmajām dziesmām, kas tikai īsi pirms uzstāšanās festivālā Europavox Francijā ieguva tai nepieciešamo skanējumu. Dziesma Hiding koncertos ir skanējusi  kopš pašas pirmās Bandmaster uzstāšanās 2015. gada Positivus festivālā. Paper, Rock & Scissors ir jauna dziesma, kas pērn tapa Bandmaster pirmajā radošajā nometnē Valmierā.

Stay Awake EP iekļauti 4 skaņdarbi, pirms nedēļas izdotais Just Paddle tapis sadarbībā ar Miķeli Putniņu no grupas Ezeri, savukārt pārējo 3 dziesmu autori ir grupas dalībnieki — Zelma Jēgere (VIŅA), Andis Ansons un Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Dziesmas ierakstītas Mute studijā, tās miksēja un producēja Andis Ansons un DJ Rudd, māsteringu jeb skaņas pēcapstrādi Spectrum studijā Nantē, Francijā veica Damien Bolo. Viņš ir strādājis arī ar franču dīdžeju kvarteta C2C albumu Tetra.

Minialbuma noformējuma autore ir Karīna Andrejeva, fotogrāfijas autors — Krists Luhaers. 

Tavs komentārs