Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Carnival Youth atgriezušies no Eiropas koncerttūres

Intro, 2016. g. 3. jūnijā

Grupa Carnival Youth atgriezusies no mēnesi garās koncerttūres Eiropā, kuras ietvaros popularizēja savu otro studijas albumu Propeller. Grupa atkārtoti viesojās Vācijā, Austrijā, Šveicē, Slovākijā, Čehijā, Slovēnijā, Lielbritānijā, Polijā, Ungārijā un pirmo reizi — Beļģijā, kur bija īpašo viesu statusā Andrew Bird koncertā Briselē. Grupas mūziķi atzīst, ka jau bija pieraduši pie ikdienas rutīnas, lielāko dienas daļu pavadot pārbraucienos autobusā un gandrīz katru dienu sniedzot koncertus: “Šķiet mazliet neticami, ka mums ir šāda iespēja — ceļot, redzēt dažādas kultūras un spēlēt savu mūziku tik daudzās un dažādās vietās”.

Noslēdzošais koncerts Lielbritānijā notika mūzikas industrijas konferences — festivāla The Great Escape ietvaros, kas savā ziņāļāva retrospektīvi atskatīties uz izdarīto, jo tieši The Great Escape pirms tikai diviem gadiem bija pirmais starptautiskais industrijas pasākums, kurā Carnival Youth piedalījās; un kuras laikā tika atrasti pirmie sadarbības partneri — Lielbritānijas koncertaģentūra Black and White, kā arī Popup Records no Vācijas. Ar abām kompānijām grupa sadarbojas joprojām -  organizējot Eiropas tūres, izdodot un promotējot  mūzikas ierakstus.

Atzinīgi Carnival Youth  albumu Propeller ir novērtējuši Eiropas mediji. Piemēram, mūzikas bloga  Noisey Skandināvijas sadaļa slavē Carnival Youth par daudzpusīgu un vienreizēju albumu, Nīderlandes medija Mpodia mūzikas apskatnieks albumu novērtējis ar 8 no 10 ballēm un Lielbritānijas Record Of the Day izvēlējies  dziesmu Surf kā dienas dziesmu 26. maijā, norādot, ka šī dziesma, vasaras sezonai sākoties, ir pelnījusi  pienācīgu atskaņošanu. 

Grupas veidotu video no koncerttūres Eiropā var apskatīt šeit:

Nākamajā nedēļā  Carnival Youth dosies savā pirmajā albuma veicināšanas braucienā uz Parīzi, kur uzstāsies France Inter radio šovā Le Nouveau Rendez-vous, piedalīsies  Francijas festivālā Europavox, taču dienu vēlāk kāps uz Igaunijas festivāla Kaparock skatuves.

9. jūlijā  Carnival Youth uzstāsies Holi krāsu festivālā Rīgā,  16. jūlijā-  Līvānos,  17. jūlijā— Positivus festivālā un 30. jūlijā - LMT Summer Sound Liepājā.

Rudens pirmajā pusē  grupai paredzēta Eiropas koncerttūres otrā daļa, bet novembrī Carnival Youth dosies Latvijas koncerttūrē un uzstāsies Vidzemes koncertzālē Cēsis, Jelgavas kreklos, Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē,  Multiklubā Valmierā, Jūras vārtos Ventspilī,  Fontaine Palace Liepājā un koncertzālē Palladium Rīga.  Biļetes pieejamas eKase.lv un Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Vēršam uzmanību, ka no 1. jūnija biļetes kļūs dārgākas.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs