Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Deivs Grols aizvieto Foo Fighters iesildošās grupas saslimušo bundzinieku

Gundars Zaburdajevs, 2011. g. 13. oktobrī

Pēc tam, kad Cage the Elephant bundzinieks nonāca slimnīcā, Foo Fighters līderis Deivs Grols pieteicās viņu aizvietot.

Cage the Elephant šobrīd koncertē kopā ar Foo Fighters, iesildot rokmūzikas smagsvarus viņu ASV tūrē. Pirmdienas vakarā grupas bundzinieks Džareds Čempions tika nogādāts slimnīcā iekaisuša apendicīta dēļ, un Cage the Elephant palika bez sava sitaminstrumentu meistara. Par laimi, ātri vien pieteicās aizvietotājs — Foo Fighters līderis Deivs Grols.

"Deivs kaut kā uzzināja par notikušo un piezvanīja mūsu tūres menedžerim. Viņš vēl jautāja: "Kā tu domā, vai džeki tam piekritīs?" Mūsu menedžeris atbildēja: Nu... jā!!! saka ģitārists Linkolns Perišs. "Man bija sev jāiekniebj — es pagriežos, un redzu Deivu Grolu spēlējam bungas. Neviens nevar aizvietot Džaredu, bet tas ir Deivs Grols! Ja kāds tevi aizvieto, tad šis visticamāk ir iespējami labākais variants." 

Čempions varētu būt gatavs atgriezties ierindā uz 17. oktobra koncertu, līdz ar to šovakar, 13. oktobrī Losandželosā, pie bungu komplekta atkal būs Grols. Kā zināms, šis instruments mūziķim nebūt nav svešs — savas karjeras sākumā Grols sita bungas grandžroka leģendu Nirvana sastāvā, tāpat ir to darījis arī Queens of the Stone Age, Them Crooked Vultures un citu grupu labā.

Izmantotie resursi, foto:

http://www.nme.com

Tavs komentārs