Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine izdod kopīgu singlu

Intro, 2018. g. 12. februārī

Jau otro reizi Māra Upmane-Holšteine apvienojas kopprojektā ar DJ Rudd un nāk klajā ar jaunu dziesmu Ja Vienu Dienu, kuras pirmsākumi meklējami pirms vairākiem gadiem.

Ja Vienu Dienu stāstam ir interesanta vēsture. Pēc iedvesmojošas vokālās meistarklases Māra mēģināja sarakstīt melodiju sev neraksturīgā žanrā. To rakstot, šķiet, viņa domāja par džezu. Māra man parādīja šo skici, taču vēlāk šīs dziesmas veiksmīgākais aranžējums pazuda līdz ar sabojājušos cieto disku. Dažādu apstākļu dēļ mēs nekad to nerealizējām, taču ideja par šo dziesmu man vienmēr "dzīvoja pakausī". Pēc mūsu pirmā kopdarba, singla Atver Logu, radās sajūta, ka nu ir pienācis laiks dziesmu Ja Vienu Dienu restaurēt un nodot klausītājiem,” tā par dziesmas tapšanu DJ Rudd. 

Māra uzsver, ka „strādāt kopā ar DJ Rudd ir viegli, jo mūs vieno ilgu gadu draudzība un līdzīga mūzikālā izjūta. Ar šādiem kopprojektiem DJ Rudd iedvesmo mani iziet ārpus ierastajām krāsām un pavērst muzikālo apvārsni plašāk. Rezultāts vienmēr ir pārsteidzošs man pašai un ir interesanti vērot, kurp process aizved”.

Māra ar DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, taču pērnā gada jūnijā pirmo reizi apvienojās duetā, izdodot singlu Atver Logu, kas sevi veiksmīgi pierādījis radio stacijās un nominēts Zelta Mikrofonam kategorijā „Radio hits”.

Dziesma digitāli drīzumā būs pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās — Spotify, iTunes, Deezer u. c.

http://www.youtube.com/watch?v=I7d3x-fzzAQ
 

Tavs komentārs