Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ewert And The Two Dragons albums izdots ASV

Normunds Vucāns, 2013. g. 26. jūnijā

Latvijas mūzikas apgāda I Love You Records izdotais igauņu grupas Ewert and The Two Dragons albums Good Man Down vakar oficiāli nācis klajā Amerikas Savienotajās Valstīs. ASV ansambli pārstāv mūzikas izdevniecība Sire Records, kas ir daļa no Warner Music Group koncerna.

No 25. jūnija amerikāņu klausītājiem albums ir pieejams digitālā formātā, bet no 13. augusta arī tā fiziskās kopijas varēs iegādāties Savienoto Valstu mūzikas ierakstu veikalos.

Sākotnēji Ewert and The Two Dragons albums Good Man Down nāca klajā 2011. gadā Latvijas mūzikas apgādā I Love You Records. Tas tika nominēts piecās kategorijās tā gada Igaunijas mūzikas ierakstu balvām un uzvarēja visās piecās (labākā grupa, labākais video, gada dziesma, labākais roka albums un gada albums).

Divu gadu laikā Good Man Down ir kļuvis par komerciāli veiksmīgāko albumu Igaunijas mūzikas ierakstu vēsturē. Albums ir izdots arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Portugālē, Nīderlandē, Beļģijā, Zviedrijā, Somijā, Luksemburgā un Monako.

2012. gadā Ewert and The Two Dragons koncerti lielākajos Eiropas un Ziemeļamerikas mūzikas festivālos piesaistīja izdevniecības Sire Records uzmanību. Šī 1966. gadā dibinātā izdevniecība savulaik atklāja klausītājiem Ramones un Talking Heads, uzsāka Madonnas karjeru, iepazīstināja ASV mūzikas fanus ar britu grupām, Depeche Mode un The Cure. Pašlaik Sire Records mākslinieku sarakstā ir Regīna Spektore, Tegan and Sara, Delta Rae un citi veiksmīgi mūziķi.

Lai veicinātu Good Man Down albuma popularitāti Ziemeļamerikā, Ewert and The Two Dragons no 4. septembra līdz 12. oktobrim dosies turnejā un sniegs 28 koncertus ASV un Kanādā.

Sire Records un Ewert and The Two Dragons jau ir noslēguši vienošanos, ka grupas nākamais albums tiks izdots šajā ASV mūzikas apgādā. Darbs pie jaunā albuma sāksies augustā un to producēs Raiens Hedloks, kura vadībā tika ierakstīts amerikāņu grupas The Lumineers 2012. gada debijas albums, kas izpelnījies pasaules mūzikas preses atzinību un daudzās valstīs ieguvis zelta un platīna albuma statusu.

https://www.facebook.com/ewertandthetwodragons

https://soundcloud.com/ewert-and-the-two-dragons

www.iloveyourecords.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs