Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ewert And the Two Dragons jauns singls

Intro, 2014. g. 10. novembrī

Šodien tiek publiskota pirmā dziesma Pictures no Latvijā labi pazīstamās Igauņu grupas Ewert and The Two Dragons  gaidāmā albuma,  kura iznākšana gaidāma 2015. gada pirmajā pusē. Albuma izdevējs ir amerikas ierakstu kompānija Sire Records.

Jaunais albums tiek izdots Amerikas ierakstu kompānijas Sire Records paspārnē, Latvijā un visā pasaulē tas būs pieejams 2015. gada pirmajā pusē. Darbs pie albuma ieraksta notika pagājušā gada vasarā Bear Creek studijā, Amerikā. Tā producēšanā ir piedalījies Raiens Hadloks, kurš producējis albumu ierakstus tādiem izpildītājiem kā The Lumineers un Vensam Džojam.

Ar Latviju grupai Ewert and The Two Dragons ir īpašas attiecības jau no pašiem pirmsākumiem. Trīs gadus pēc kārtas grupa ir uzstājusies Latvijas lielākajā vasaras mūzikas festivālā Positivus, kur sākot ar pirmo koncertu pulcē ap 200 apmeklētāju, bet pēdējā uzstāšanās reizē uz lielās skatuves jau 20 000. Nav noslēpums, ka liela grupas fanu bāze ir tieši Latvijā. Tāpēc arī šoreiz grupa dosies satikt savus fanus Latvijā, viesojoties vairākās Latvijas radiostacijās ar jauno dziesmu Picture.

Ewert and The Two Dragons ir tik pat labi zināma pašmājās, kā pie kaimiņiem — Latvijā. Grupas otrais albums Good Man Down tika izdots 2011. gadā Latvijas ierakstu kompānijā I Love You Records un ir vissvairāk līdz šim pārdotais grupas albums. 2014. gadā Igaunijas Radio2 klausītāji novērtēja albumu kā visu laiku Labākais Igauņu Mūzikas Ieraksts. Starp daudzajām nominācijām un apbalvojumiem jāmin arī neskaitāmas Igaunijas Mūzikas Balvas un EBBA balvu (European Border Breakers Award). 

Grupas internacionālie panākumi sākās pēc piedalīšanās 2011. gada mūzikas konferencē TMW (Tallinn Music Week), kurā viņus ievēroja mūzikas nozares profesionāļi. Eurosonic festivālā, Groningenē, Nīderlandē grupa sniedza divus izpārdotus koncertus, burtiski nakts laikā grupa kļuva īpaši pierpasīta starp Eiropas festvāliem  — tādiem kā Lowlands, Frequency, Hultsfred, Iceland Airwaves, The Great Escape, Provinssirock un Reeperbahn arī Latvijas festivālā Positivus. Pēdējos pāris gados grupa ir sniegusi ap 200 koncertiem visā Eiropā.

https://www.facebook.com/ewertandthetwodragons/timeline

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs