Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fono Cēsis 2017 atgriežas parkā un papildina grupu sarakstu

Intro, 2017. g. 7. jūnijā

Brīvdabas mūzikas festivāls Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsis 811 svinību laikā 21. un 22. jūlijā, pēc gada pārtraukuma atkal atgriežas pils parkā. Tāpat festivāla organizatori nosauc grupas, kas papildinās pirmo pasākuma vakaru.

Sagaidāms, ka Fono Cēsis 21. jūlijā sāks skanēt pulksten 19, pulcējot tādas grupas kā Doni Tondo, Indygo, Bandmaster, Franco Franco, kā arī festivāla galvenos viesus — zināmāko Igaunijas apvienību Ewert and the Two Dragons. Pēc koncerta līdz četriem rītā galveno skatuvi pārņems dīdžejs Toms Grēviņš.

Organizatori vērš uzmanību, ka pirmās dienas programmā ir gaidāmi papildinājumi, norādot, ka abu dienu garumā uzstāsies vismaz 16 grupas.

Pasākuma programmas direktors Marts Sildniks apstiprina, ka festivāls šogad atgriežas Cēsu pils parkā: “Līdz šim Fono Cēsis rīkošanai esam izmēģinājuši trīs lokācijas vietas, taču jāsaka, ka pilsētas parks noteikti glabā visas labākās Cēsu īpašības un tēlu, tāpēc būsim priecīgi skatuvi atkal novietot vēsturisko drupu pakājē gluži kā 2015. gadā.”

Jau vēstīts, ka, tāpat kā iepriekš, arī šogad Fono Cēsis, sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Festivāls norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla Fonofest tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā Pērkons un Skyforger, gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

Tavs komentārs