Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fono Cēsis šogad uzstāsies Skyforger un Pienvedēja Piedzīvojumi

Intro, 2015. g. 30. aprīlī

Vasaras lielkoncerts Fono Cēsis, kas norisināsies pilsētas svētku laikā — 24. un 25. jūlijā — izziņo pirmās dienas māksliniekus, kuru starpā arī grupas Skyforger un Pienvedēja Piedzīvojumi.

Šovasar Cēsīs notiekošā bezmaksas lielkoncerta Fono Cēsis pirmajā dienā uzstāšanās sniegs tādas pašmāju apvienības kā Momend, Laime Pilnīga, Pienvedēja Piedzīvojumi, Skyforger, kā arī Igaunijas grupa Elephants From Neptune. Savukārt par ballīti gādās dīdžejs Egons Reiters.

Fonokluba un bijušā festivāla Fonofest programmas direktors Marts Sildniks norāda, ka ir gandarīts par tuvojošos pasākumu: “Jau kopš Fonofest beigām vienmēr ir bijusi vēlme rīkot kaut ko lielāku. Šobrīd varam uzskatīt, ka, sadarbībā ar Cēsu pašvaldību, esam spēruši platu soli pretī unikālam konceptam — divas dienas ar pazīstamiem māksliniekiem, turklāt pilnīgi bez maksas.”

Fono Cēsis paralēli norisināsies gan Fonokluba telpās, gan uz galvenās skatuves Cēsu pils parka teritorijā. “Kā jau lielos pasākumos piedienas, paralēli domājam arī par dažādām aktivitātēm pasākuma laikā un īpašu programmu uz kluba skatuves,” norāda Sildniks.

25. jūlijā, pasākuma otrajā dienā, uz Pils parka skatuves ir sagaidāmas vēl astoņas nenosauktas grupas un viens dīdžejs. Tāpat atsevišķi tiks izziņota arī Fonokluba programma. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs