Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest jau pēc nedēļas

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 6. jūlijā

Ņemot vērā, ka mūzikas un sporta festivāls Fonofest norisināsies jau nākamajā nedēļā (13. un 14. jūlijā), festivāla organizatori aicina iepazīties ar pasākuma norises programmu un sagatavoties nogalei laicīgi.

Iepriekšēja gatavošanās vasaras festivāliem ir būtisks labi aizvadīta pasākuma faktors, tāpēc Fonofest organizatori, vadoties pēc astoņu gadu laikā uzkrātās pieredzes, sniedz pāris vērtīgus padomus.

Ārkārtīgi svarīgi ir kritiski izvērtēt līdzi ņemamo mantu sarakstu — jo mazāk, jo labāk! Aicinām mājās atstāt visas vērtīgās, taču festivālā ne pārāk praktiskās lietas, piemēram, portatīvos datorus, rotaslietas, kā arī mūzikas atskaņotājus, muzikālo noformējumu atstājot grupu un dīdžeju pārziņā. Nepieciešamība varētu rasties pēc kāda rezerves apģērba gabala, lai var aktīvi iesaistīties sportiskajās aktivitātēs, kā arī kaut kas piemērots, ja nomāc vēlme pēc peldes tuvējā ezerā Āraišos.

Transports: Uplandi atrodas ļoti pieejamā vietā, aptuveni 5 kilometrus no Cēsīm. Autobusa pietura Betes (kurā visbiežāk šoferi apstājas pēc īpaša uzaicinājuma) atrodas blakus festivāla teritorijai. Tuvākā vilciena pietura ir Āraiši, kas atrodas aptuveni 2 km attālumā. Privātā transporta īpašnieki var ņemt vērā, ka autostāvvieta tāpat kā telšu pilsētiņa ir iekļauta festivāla biļete cenā.

Kaut arī festivālā uz vietas būs iespējams uzlādēt mobilo tālruni, iesakām to izdarīt īsi pirms došanās ceļā.

Tāpat arī aicinām cītīgi izskatīt programmu, lai noteikti nepalaistu garām iecienītākos mūziķus. Pilna festivāla programma visām četrām skatuvēm ir pieejama mājaslapā http://www.fonofest.com

Atgādinām, ka mūzikas un sporta festivāls Fonofest 13. un 14. jūlijā Uplandos pie Cēsīm norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas, uz četrām skatuvēm pulcējot tādas apvienības kā The Asteroids Galaxy Tour (Dānija), Pērkons, GACHO, Labvēlīgais Tips, Satellites LV, Pienvedēja Piedzīvojumi, Deep Insight (Somija), Heartbeat Parade (Luksemburga) un daudzas citas.

Biļetes par Ls 15.— pieejamas visās Biļešu servisa kasēs.

The Asteroids Galaxy Tour: Around The Bend

Fonofest 2011

Tavs komentārs