Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Sheer Mag — A Distant Call
Jay Som — Anak Ko
Taylor Swift — Lover
Tool — Fear Inoculum
Whitney — Forever Turned Around
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
31: Instrumenti, Daugavas stadions
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonokluba jubileja jau šajā nedēļas nogalē!

Normunds Vucāns, 2012. g. 9. oktobrī

12. un 13. oktobrī Cēsu Fonoklubs atzīmēs savu ceturto dzimšanas dienu kopā ar šā gada Fonofest viesiem — Dj Rudd un grupu Satellites LV.

Kaut arī Fono radošā komanda pie dažādu pasākumu, tai skaitā mūzikas un sporta festivāla Fonofest, organizēšanas strādā jau vairāk kā desmit gadus, Fonoklubs savā šā brīža formātā svinēs ceturto dzimšanas dienu. „Esam ļoti priecīgi, ka gadu gaitā ir izdevies sevi pierādīt gan mūziķiem, gan apmeklētājiem, organizējot dažāda veida pasākumus un koncertus. Ar katru gadu veiksmīgi paplašinām savas robežas un varam solīt, arī nākamais gads Fono būs aktīvs un pārsteigumu pilns,” pastāstīja Jānis Sildniks.

Piektdienas vakarā par svinību ballīti gādās pieredzējušais DJ Rudd, kurš Fono apmeklētājiem ir atmiņā ar spilgtiem priekšnesumiem gan Fonofest, gan Fonokluba ietvaros. DJ Rudd aktīvi uzstājas jau kopš 2001. gada un ir uzkrājis pieredzi, spēlējot gan vairākās valstīs, gan kontinentos, kā arī radoši sadarbojoties ar tādiem māksliniekiem kā Gustavo (Arstarulsmirus) un Astro'n'Out.

Savukārt sestdien sava albuma Pagrīdē veicināšanas ietvaros, Fonoklubā beidzot viesosies pašmāju roka apvienība Satellites LV, kura popularitāti ieguva deviņdesmito gadu otrajā pusē, kļūstot par stabilu postroka vērtību Latvijas mūzikas skatuvē. Pagrīdē ir grupas piektais studijas albums, kura galvenās saturiskās tēmas ir sports, pašiedvesma, kā arī pašmāju popmūzikas kritika.

Fonoklubs atgādina — ņemot vērā, ka svinības ir formāls pasākums, aicinām ievērot attiecīgu dreskodu. Kungiem tās būtu žaketes vai uzvalki, dāmām — vakarkleitas.

www.fonoklubs.lv
http://www.twitter.com/fonoklubs
http://www.facebook.com/lvfonoklubs

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs