Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Franco Franco jauns singls

Intro, 2016. g. 8. oktobrī

Pašmāju indīpopa grupa Franco Franco publicē otro singlu un liriku videoklipu Up no 2. novembrī gaidāmā mazalbuma Moon + Light. Singla un albuma producents ir Reinis Sējāns (Instrumenti), ieraksti tapuši Tru Music Studio Rīgā.

Grupas soliste Elizabete Vētra atklāj, ka skaņdarbs Up ir apstiprinājums mūžsenajam teicienam „viss kas notiek, notiek uz labu”. Šo sajūtu notvēruši arī liriku videoklipa veidotāji Jurģis Rudmiezis (Kiddin Aerial Works) un Jānis Vīksna, ar kuriem grupa sadarbojusies, veidojot dziesmas Frank Killed Lee videoklipu. Lidojumā atklāta paralēla, maģiska pasaule, kurā ikdienišķās rūpes un pelēkums top nenozīmīgs. 

Dziesma jau šobrīd pieejama vietnēs Spotify, Soundcloud, Bandcamp, kā arī interneta mūzikas veikalā iTunes un citos digitālās izplatīšanas kanālos.

2. novembrī gaidāmajā mazalbumā Moon + Light būs dzirdama gan dziesma Up, gan maijā izdotā By the Lake un citas oriģinālkompozīcijas. Albuma prezentācijas koncerts notiks 5. novembrī K. K. fon Stricka villā.

Franco Franco darbojas kopš 2010. gada, 2013. gadā publicējusi debijas mazalbumu Color Me un šogad atgriezusies aktīvā muzikālajā darbībā, koncertējot tādos festivālos kā Playground Festival, Fono Cēsis, Piens Fest.

http://www.facebook.com/francofrancolv

http://www.youtube.com/user/FrancoFrancoLV

http://www.instagram.com/francofrancolv

Foto:Publicitātes foto

Tavs komentārs