Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Grimes koncertu iesildīs Pictureplane

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 20. augustā

Nozīmīgu mūzikas kritiķu augsti vērtētais un talantīgais elektroniskās mūzikas pārstāvis no ASV — Pictureplane — iesildīs vienu no intriģējošākajām pēdējā laika elektro popa māksliniecēm Grimes. Jau ziņots, ka Grimes savu vienīgo koncertu Baltijā sniegs 23. novembrī koncertzālē Palladium. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un http://www.bilesuserviss.lv. Koncerta sākums 22:00. Biļetes cena LVL 12.

Pictureplane, kuru dēvē par vīriešu kārtas Grimes, ir viens no veiksmīgākajiem pasaules elektro panka mūzikas pārstāvjiem. Īstajā vārdā Travis Egedy, Pictureplane meistarīgi apvieno elektronisko mūziku ar panka, reiva un gotu mūzikas elementiem. Pats Pictureplane savu mūziku raksturo kā optimistisku, gaišu un priecīgu pankreivu, neskatoties uz to, ka tiek izmantotas daudzas pank-gotu melodiskās pieskaņas.

Līdzīgi kā Grimes, arī Pictureplane sasniegumi ir guvuši kritiķu atzinību, tai skaitā arī no ietekmīgā indie mūzikas medija Pitchfork, kas mākslinieka albumus Dark Rift (2009) un Thee Physical (2011) ierindojis starp atzinīgi novērtētākajiem indī elektro žanra veikumiem.

Grimes, jeb kanādiete Klēra Bušēra, harmoniski apvieno muzikālos un vizuālos elementus, veidojot psihodēliski elektronisku skanējumu. Savu debijas albumu Geidi Primes Grimes izdeva 2010. gadā, kam ātri vien sekoja otrais albums Halfaxa (2010) un sadarbības albums ar D’eon Darkbloom (2011). Grimes apvieno tādus žanrus kā New Age, K-pop, New Jack Swing un citus laikmetīgās mūzikas stilus.

Grimes jaunākais albums Visions (2012) izpelnījās plašu pasaules mūzikas kritiķu atzinību. Pitchfork ierindoja mākslinieces albumu labākās jaunās mūzikas kategorijā, atzīmējot to kā vienu no labākajiem jaunajiem 2012. gada muzikālajiem sasniegumiem. Grimes ir iesildījusi gan Likkes Li (Lykke Li) koncertus, gan sadarbojusies ar Majical Cloudz singla Dream World veidošanā, kā arī piedalījusies populārā elektronikas mūzikas producenta un izpildītāja Skrillex 2012. gada vasaras koncertturnejā.

Biļetes uz Grimes vienīgo koncertu Baltijā, koncertzālē Palladium nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un http://www.bilesuserviss.lv. Koncerta sākums 22:00. Biļetes cena LVL 12.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs