Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MAIJS
Jack Garratt — Love, Death & Dancing
JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MAIJS
29: In Flames, Palladium koncertzāle
30: Kedr Livanskiy, Laska Bar
JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Grupa Les Attitudes Spectrales izdod trešo studijas albumu un izziņo prezentācijas koncertu

Intro, 2019. g. 29. oktobrī

Les Attitudes Spectrales Latvijas pagrīdes mūzikas scēnā zināma kopš 2014. gada, kad tā uzsāka koncertēšanu nelielos neatkarīgās mūzikas pasākumos Rīgā. Grupas kodols ir Juliens (FR) un Rūta (LV), kas katrs ar savu muzikālo skatījumu un bagāžu, rada kopīgus oriģinālmūzikas skaņdarbus. Sākotnējais plāns neiekļauties kādā konkrētā mūzikas stilā ar laiku tomēr rezultējās fuzz, psihodēliskā, garāžroka vai pankroka un reizēm arī akustiskā veidolā. Grupas dalībniekiem nav noteiktas lomas, ko var novērot koncertos, kuros raksturīga instrumentu maiņa starp grupas galvenajiem dalībniekiem. 

Les Attitudes Spectraleslīdz šim dueta sastāvā ir izdevuši divus albumus — “Floral Wreck” (2014) un “Where’s My Ghost Milk” (2015). Abus iepriekšējos albumus iespējams noklausīties straumēšanas vietnēs. Tradicionāli visi šīs grupas albumi tiek izdoti 31. oktobrī, veļu laikā, un tāpēc arī jaunais albums “Vampire in the Summer”, nāks klajā jau ceturtdien, 31. oktobrī. Trešais albums būs ar nedaudz atšķirīgu skanējumu, ko nosaka papildinājums grupas sastāvā —  pievienojās bundzinieks Jānis (zināms no tādām grupām kā Donēts, Gultā ar Fantomasu), un ģitārists — Adrians (zināms kā bundzinieks no Chomsky Chess Club, Donēts, Salt Wound, Single Window). Kopā ar Jāni grupa koncertē aptuveni pusotru gadu, bet šādā, četru mūziķu sastāvā līdz šim ir bijuši tikai daži koncerti.

Pašlaik, klausītāju ausīm no gaidāmā albuma pieejama dziesma “Faces Dissolve”:

Ieraksts taustāmā veidolā (CD un kasetes) būs pieejams ļoti limitētā apjomā albuma prezentācijas koncertā sestdien, 2. novembrī, Aleponijā.  Novembra vidū plānoti daži koncerti ārpus Rīgas kopā ar grupu Donēts, par ko informācija sekos Les Attitudes Spectrales Facebook vietnē, un albuma prezentācija noslēgsies 30. novembrī Tallinā, koncertējot kopā ar grupu JARS no Krievijas, pagrīdes mūzikas notikumu organizatora “Poor Life Choices” paspārnē.

Foto: Les Attitudes Spectrales pilnā sastāvā, koncertā. Autors: Solvita Veisa

Tavs komentārs