Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Grupa MMMM izdod jaunu video

Intro, 2018. g. 11. maijā

Ekstravagantā apvienība MMMM piedāvā savas jaunās dziesmas Karsti mūzikas video. Dziesma ir tapusi šaja pavasarī, gatavojoties karstajai vasarai un grupas drīzumā gaidāmajam EP Lelles. Tajā atrodamā mūzika īpaši veidota latviešu īsfilmai ar tādu pašu nosaukumu — Lelles.

Dziesmas ieraksts ir tapis Hodila Records studijā Ģirta (Lomika) Laumaņa vadībā. Mūzikas video veidoja Valters Mednieks (LMA 2018).

Grupa MMMM no Rīgas ir atraktīva electro-clash / sintpopa grupa. Grupa ir atpazīstama ar savu audiovizuālo sniegumu, košajām krāsām un enerģiskajiem koncertiem, jo grupas dalībnieki uzstājās robotu ķiverēs, kurās iebūvētas mirgojošas gaismas, kā arī paši veido
ne tikai savu mūziku, bet arī savu koncertu scenogrāfiju. MMMM ir uzstājušies tādos festivālos kā Positivus (2016), Laba Daba (2016,2017) un Igaunijas festivālā TOLM  (2017), kā arī uzvarējuši jauno grupu konkursu Hadrons 2016.

http://youtu.be/Rk5MLL7pXfM

Vairāk par MMMM tīmekļos:
https://fb.com/mmmmband/
https://instagram.com/mmmmband
http://wearemmmm.com/
https://tinyurl.com/mmmmbandspotify
https://mmmmband.bandcamp.com/
http://mmmmband.tumblr.com/
http://soundcloud.com/mmmmband
http://twitter.com/mmmm_band
 

Jums nepieciešams finansejums, lai jusu majas, jusu bizness, auto iegadi, lai iegadatos motociklu, lai izveidotu savu biznesu, lai jusu personigas vajadzibas vairs šaubas. Mes sniedzam personas kreditu ar procentu likmi 3% neatkarigi no summas. Jus velaties rakstit, lai jusu personas aizdevumiem, ka es esmu jusu riciba 24h / 24. Vairak informacijas: servicepeakgroup@hotmail.com

Paldies

aliciadupond 2018. gada 12. jūnijā, 19:48

Tavs komentārs