Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
OKTOBRIS
03: Behemoth, Palladium koncertzāle
03: Kārlis Kazāks, Melno Cepurīšu Balerija
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

GusGus iesildīs Toms Grēviņš

Normunds Vucāns, 2012. g. 6. martā

Kļuvis zināms, ka GusGus iesildīs Radio 101, kā arī Rīgas labāko klubu un ballīšu DJ Toms Grēviņš. Par gaidāmo uzstāšanos Toms stāsta:

“Islandes mūzika Latvijā ar katru gadu iegūst aizvien lielāku kulta statusu un šīs zemes mūziķi vienmēr tiek gaidīti ar skaļām ovācijām neatkarīgi no žanra, ko viņi pārstāv! Spēlēt DJ setu pirms mūziķiem, kuri izdod ierakstus jau gandrīz 20 gadu garumā, ir liels gods! Centīšos publiku iesildīt kārtīgi, tā lai godam sagatavotu gaidāmajai "īstajai ballītei", kādu noteikti Gus Gus Ventspilī sarīkos!”

Latvijas uzstāšanās laikā tiek gaidīts arī spēcīgs audiovizuāls šovs, ar kuru GusGus patīk priecēt savus fanus jau no grupas pašiem pirmsākumiem. Stefans Stefansens jeb President Bongo ir fotogrāfs, kurš paralēli darbam pie GusGus vizuālā noformējuma, ir arī dīdžejs, kas atbildīgs par daudziem Reikjavīkā notikušiem projektiem: The elf 19 records store (1996-1998), The Heartbeat night (1998-1999) sadarbībā ar Bjorku un Mr. Destiny, un neskaitāmām fotoizstādēm (sākot no 1994.gada). President Bongo piedalās arī Reikjavīkas mūzikas festivāla Iceland Airwaves programmas veidošanā.

GusGus audiovizuāļi Sigurður Kjartansson un Árni Þorgeirsson, kuri sākotnēji dibinājuši producentu grupu Celebrator, vēlāk pazīstamu kā Arni and Kinski, arīdzan veidojuši virkni spēcīgu dažādu produktu reklāmu un videoklipu, kas ieguvušas vairākas autoratīvas balvas.

Drīzumā gaidāmo uzstāšanos Ventspilī īpašu padarīs fakts, ka grupai no jauna pievienojusies harizmātiskā GusGus pamatsastāva vokāliste Earth, kas neilgi pirms iepriekšējā albuma 24/7 iznākšanas šo apvienību pameta, lai uzsāktu solokarjeru.

Jāpiebilst, ka šī paša albuma 24/7 (2009.g.) ierakstā kā viesmākslinieks piedalījies somu mūziķis Jimi Tenor, kuru pāris reizes esam redzējuši viesojamies Rīgā un tālajā 1999. gadā arī Ventspilī.

Iepriekš grupa sadarbojusies arī ar tādiem sabiedrībā pazīstamiem mūziķiem kā britu mākslinieku Ian Brown, Hafdis Huld, Blake, Danielu August un pat slaveno Jungle Drum izpildītāju Emiliana Torrini.  

Pirms gada GusGus izdevuši jaunu albumu — Arabian Horse, kura vēsmas mēs varēsim sagaidīt arī nākamsestdien, 17.martā Ventspilī, Jūras Vārtos.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Servisa kasēs, to cena Ls 8-10.

Koncertu informatīvi atbalsta Radio 101, Draugiem.lv un Inbox.lv

Vairāk informācijas:

www.gusgus.com

www.jurasvarti.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs