Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Howling Owl izdod jaunu singlu

Intro, 2016. g. 10. jūlijā

Gatavojoties aktīvai un karstai koncertsezonai vasaras festivālu ietvaros, Latvijas — Serbijas duets Howling Owl šodien, 4. jūlijā, klausītāju vērtējumam nodod jaunu singlu ar nosaukumu Tic Tac.

Latvju mūziķe Evija un serbu “mežonis pie bungām” Lavs jauno dziesmu ierakstīja Serbijā, tieši pēc koncertēšanas Lielbritānijas prestižajos festivālos The Great Escape un Liverpool Sound City maija beigās. Ar šo singlu Howling Owl nebaidās izklausīties vēl nepierastāk, tādējādi uzsaucot klausītājiem: "Lai šīs vasaras svinēšanai nav robežu!”

Duets vasaras koncertsezonu iesāks Positivus festivālā, kur 16. jūlijā pulksten 18:45 kāps uz I Love You skatuves. 18. jūlijā singla Tic Tac izdošana tiks svinēta ar koncertu kultūras telpā Autentika, Bruņinieku ielā 2, kurā piedalīsies arī poļu duets Coal. Šis koncerts būs īpašs ar vairākiem jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumiem, to starpā arī ar Howling Owl nākamo singlu, kas būs grupas pirmais veikums latviešu valodā.

Jūlijā un augustā grupa uzstāsies arī festivālos Summer Sound un Fontaine Festival Liepājā, Laba Daba Ratniekos, Piena Svētkos Rīgā, kā arī Lietuvas pilsētā Zarasai notiekošajā Galapagai festivālā.

http://www.howlingowl.net/

https://www.facebook.com/howlingowlband/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs