Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Iepazīstieties ar Intro.lv!

Intro, 2014. g. 18. jūnijā

eRoks.lv (nu jau Intro.lv) redakcija jau labu laiku bija aktīvi domājusi par iespējamo nosaukuma maiņu, lai labāk varētu izteikt to, kas mēs īsti esam. Variantu bija daudz, taču gana ilgu laika periodu mēs nespējām uzdurties kādam, kas patiešām iekarotu mūsu sirdis. Nu esam tādu atraduši un oficiāli varam paziņot, ka šī portāla nosaukums tagad ir Intro.lv.

Intro — tas nav tikai ievads. Tā ir arī iepazīstināšana. Un tieši to mēs darām — iepazīstinām lasītājus ar mūzikas aktualitātēm, jaunākajiem singliem, albumiem, tāpat arī koncertu un festivālu apskatiem un fotogalerijām. Uzskatām, ka esam veikuši soli pareizajā virzienā un ceram, ka patiks arī Jums. 

Saturiskajā ziņā lielu tūlītēju pārmaiņu nebūs — vien varam teikt, ka turpināsim attīstīt jau esošās idejas, paaugstinot gan kvalitāti, gan kvantitāti. Ja ir kādi jautājumi vai ieteikumi — droši tos varat izteikt komentāros vai arī rakstīt uz normunds@intro.lv. Pašlaik veicam dažādas izmaiņas, tāpēc nebrīnieties, ja kaut kur vēl ir palicis eRoks.lv nosaukums — drīz vien arī mazākie sīkumi tiks izlaboti. Lai veicas Jums un mums!

 

Ar cieņu,

Intro.lv redakcija

Tavs komentārs