Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti izdod Iekams

Intro, 2014. g. 2. decembrī

Tuvojoties ziemas koncertsērijai, Instrumenti izdod savu trešo studijas albumu Iekams. Iekams būs pieejams gan CD, gan vinila formātā, un tajā iekļautas deviņas jaunas kompozīcijas.

Albums Iekams kopā ar Gati Zaķi radīts Gruzijā, un tas bijis iecerēts kā iekšupvērsts ceļojums. Tas ir kā retrospektīvs atskats uz Instrumenti mūziķu bērnību, katra personīgo pieredzi, pamazām iepazīstoties ar pasauli. “Šo laiku gan individuāli, gan grupas mērogā izjūtam kā pāreju no viena zobrata nākamajā. Un šis albums ir tas, kurš mūs pārslēdz no “iepriekšotnes turpmākajā”,” stāsta Jānis Šipkēvics.

Līdz ar Iekams izdošanu, Instrumenti piedāvā otro albuma singlu Lēna Uguns, kā arī tā video, ko veidojis mākslinieks Kristaps Epners.

Šodien, 2. decembrī, plkst. 16:00 Instrumenti aicina uz albuma Iekams kopklausīšanos Capital salonā Brīvības bulvārī 19. Pirmajiem 100 visiem Instrumenti mūziķi dāvinās jaunā albuma kopiju.

Nākamajā ceturtdienā, 11. decembrī, Jūras Vārtos Ventspilī Instrumenti uzsāks savu Mēs Tiksimies Gaisā koncertsēriju, kas ar četriem koncertiem turpināsies Rīgas Domā (15., 16., 17. decembris) , diviem Vidzemes koncertzālē Cēsis (19. decembris) un noslēgsies ar 26. decembra koncertu Latgales vēstniecībā Gors.  Īpaši priecīgi Instrumenti ir par iespēju klausītājiem piedāvāt Mēs Tiksimies Gaisā nakts koncertus Rīgā un Cēsīs — Rīgas Doma 17.decembra nakts koncerts rīkots sadarbībā ar Mans Doms.

Instrumenti Mēs Tiksimies Gaisā koncerti:

11. decembris, 20:00 — Jūras Vārti, Ventspils

15. decembris, 20:00 — Rīgas Doms, Rīga 

16. decembris, 20:00 — Rīgas Doms, Rīga

17. decembris, 20:00 — Rīgas Doms, Rīga — IZPĀRDOTS

17. decembris, 22:30 — Rīgas Doms, Rīga — Nakts koncerts

19. decembris, 20:00 — Vidzemes koncertzāle Cēsis, Cēsis — IZPĀRDOTS

19. decembris, 22:30 — Vidzemes koncertzāle Cēsis, Cēsis — Nakts koncerts

26. decembris, 20:00 — Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne — IZPĀRDOTS

Biļetes pieejamas Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā, un bilesuserviss.lv. Īpašu paldies Instrumenti saka LMT, Capital un Volvo.

Tavs komentārs