Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti piedāvā īsfilmu King of the Wild Things.

Intro, 2014. g. 22. augustā

Īsfilmas stāsts Uģim Oltem un Lāsmai Lagziņai radies pirms vairākiem gadiem — tā saknes meklējamas kādā Vidzemes teikā, kas vēsta par īpašu vietu starp diviem ozoliem tumšā meža ceļa posmā, kur nakts laikā mēdz parādīties kailas sievietes tēls, kas, ceļiniekiem to ieraugot, nolemj tos drīzai nāvei; zinātāji, braucot garām ozoliem, turot acis ciet.

Kad Uģa rokās nonāca Instrumenti tobrīd vēl neizdotā albuma Procrastination demo versija, jau pirmajā klausīšanās reizē dziesma King of the Wild Things sasaucās ar sen rakstīto īsfilmas stāstu — gan saturiski, gan strukturāli stāsts ar dziesmu pilnveidoja viens otru.

“Neradās šaubas, ka King of the Wild Things, mūsuprāt, spēcīgākās albuma dziesmas, video stāstu veidos tieši Uģis un Lāsma. Jau izsenis uzskatām viņus par Instrumenti komandas neatņemamu sastāvdaļu,” stāsta Reynsi.

Par Reynsi kā īsfilmas galveno aktieri Uģim nav bijis šaubu — pirmā kopīgā video klipa Don’t Hold Onto Me tapšanas laikā režisors pārliecinājies par Reiņa dabisko un nesaspringto esamību video kameru priekšā. Īsfilmā piedalās arī dejas māksliniece Eva Vancāne.

Mūzikas īsfilma King of the Wild Things filmēta šī gada pavasarī piecas dienas Kangaru kalnos Vidzemē.

Instrumenti un režisors saka paldies visiem, kas piedalījās īsfilmas tapšanā.

Foto: Publicitates foto

Tavs komentārs