Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Irving Ark izdod debijas EP Magnēts

Intro, 2016. g. 23. jūlijā

Pašmāju grupa Irving Ark, kas ir viens no aktuālākajiem jaunajiem pašmāju indie mūzikas sastāviem, ko ar interesi novērtējuši vairāki pašmāju mūzikas kritiķi, prezentē debijas EP Magnēts. Lielākais Baltijas mūzikas festivāls Positivus Irving Ark raksturo sekojoši: „Melanholija, kas ietērpta ģitāru skanējumā, ticības gaišums, kas skan gan vokālista balsī, gan trauslajās taustiņu partijās — Irving Ark pagājušogad uz Latvijas indie rock skatuves tika pieteikta kā tiešām uzmanības vērts svaigums, un joprojām uz to attiecīgā žanra cienītāji, tostarp mūzikas kritiķi liek lielas cerības."

Irving Ark debijas EP Magnēts ierakstā izteikti jūtama mūsdienu mūzikas elpa, brīžam ieskanoties The National skaudrajiem dziesmu tembriem, Foals stindzinoši trāpīgajiem ģitāru signāliem, The XX askētiskajam dziļumam, kā arī Arcade Fire cienīgiem līdzi dziedamiem piedziedājumiem ar trīsas raisošām kulminācijām. Tas viss kopā radījis oriģinālu, līdz šim nebijušu skanējumu, turklāt latviešu valodā, padarot Irving Ark par unikālu parādību Latvijas mūzikas vidē.

Magnētu instinktīvi gribas raksturot ar vārdiem „gaišās skumjas" — gan mūzika, gan vārdi organiski savienojas vienotā stīgā, kas neatstāj vienaldzīgu  un neviļus ierauj pārdomās par to, ka aiz katra grūta, tumša brīža, pieliekot pūles, seko rītausma un jauna diena.

Mini albums Magnēts ir bijis gadu ilgs intensīvs radošais process, par kura gala rezultātu Irving Ark ir patiesi gandarīti. Taču, kā atzīst grupas puiši, tieši dzīvo koncertu pieredze un satikšanās ar klausītājiem ir pašiem mūziķiem vistuvākā.

Albuma vizuālā noformējuma izveidei tika piesaistīti divi lieliski pašmāju grafiskie dizaineri. Par albuma kopējo vizualizāciju atbildīgs ir Aigars Mamis (Overpriced), savukārt Irving Ark logo izstrāde tika uzticēta Miķelim Baštikam (Asketic).

Pilnā apjomā Irving Ark EP Magnēts pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās mūzikas straumēšanas vietnēs. 

Irving Ark tuvākie koncerti:

Fono Cēsis (Sestdien, 23. jūlijā)

Kalnciema Kvartāls (Ceturtdien, 4. augustā)

https://open.spotify.com/album/57dlsEvOtFQKajn65lHLLa

https://www.facebook.com/irvingarkmusic/

https://www.instagram.com/IrvingArk/

https://twitter.com/IrvingArk

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs