Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
OKTOBRIS
03: Behemoth, Palladium koncertzāle
03: Kārlis Kazāks, Melno Cepurīšu Balerija
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Irving Ark izdod debijas EP Magnēts

Intro, 2016. g. 23. jūlijā

Pašmāju grupa Irving Ark, kas ir viens no aktuālākajiem jaunajiem pašmāju indie mūzikas sastāviem, ko ar interesi novērtējuši vairāki pašmāju mūzikas kritiķi, prezentē debijas EP Magnēts. Lielākais Baltijas mūzikas festivāls Positivus Irving Ark raksturo sekojoši: „Melanholija, kas ietērpta ģitāru skanējumā, ticības gaišums, kas skan gan vokālista balsī, gan trauslajās taustiņu partijās — Irving Ark pagājušogad uz Latvijas indie rock skatuves tika pieteikta kā tiešām uzmanības vērts svaigums, un joprojām uz to attiecīgā žanra cienītāji, tostarp mūzikas kritiķi liek lielas cerības."

Irving Ark debijas EP Magnēts ierakstā izteikti jūtama mūsdienu mūzikas elpa, brīžam ieskanoties The National skaudrajiem dziesmu tembriem, Foals stindzinoši trāpīgajiem ģitāru signāliem, The XX askētiskajam dziļumam, kā arī Arcade Fire cienīgiem līdzi dziedamiem piedziedājumiem ar trīsas raisošām kulminācijām. Tas viss kopā radījis oriģinālu, līdz šim nebijušu skanējumu, turklāt latviešu valodā, padarot Irving Ark par unikālu parādību Latvijas mūzikas vidē.

Magnētu instinktīvi gribas raksturot ar vārdiem „gaišās skumjas" — gan mūzika, gan vārdi organiski savienojas vienotā stīgā, kas neatstāj vienaldzīgu  un neviļus ierauj pārdomās par to, ka aiz katra grūta, tumša brīža, pieliekot pūles, seko rītausma un jauna diena.

Mini albums Magnēts ir bijis gadu ilgs intensīvs radošais process, par kura gala rezultātu Irving Ark ir patiesi gandarīti. Taču, kā atzīst grupas puiši, tieši dzīvo koncertu pieredze un satikšanās ar klausītājiem ir pašiem mūziķiem vistuvākā.

Albuma vizuālā noformējuma izveidei tika piesaistīti divi lieliski pašmāju grafiskie dizaineri. Par albuma kopējo vizualizāciju atbildīgs ir Aigars Mamis (Overpriced), savukārt Irving Ark logo izstrāde tika uzticēta Miķelim Baštikam (Asketic).

Pilnā apjomā Irving Ark EP Magnēts pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās mūzikas straumēšanas vietnēs. 

Irving Ark tuvākie koncerti:

Fono Cēsis (Sestdien, 23. jūlijā)

Kalnciema Kvartāls (Ceturtdien, 4. augustā)

https://open.spotify.com/album/57dlsEvOtFQKajn65lHLLa

https://www.facebook.com/irvingarkmusic/

https://www.instagram.com/IrvingArk/

https://twitter.com/IrvingArk

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs