Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Izziņo astoto festivālu Zemlika

Intro, 2018. g. 10. maijā

Astotais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls Zemlika Durbē šogad notiks 19. un 20. oktobrī. Nemainīgi, arī astotajā festivālā būs pārstāvētas vairākas no mākslām — mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Bērniem un jauniešiem, kā arī citiem interesentiem būs iespēja piedalīties mūzikas meistardarbnīcā. Notiks arī par tradīciju kļuvušais zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus.

Festivāla Zemlika norises vietas Durbē būs vairākas un jau ierastās — Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca, kā arī bijušo veikala un noliktavu telpas, festivāla bārs Akacis un citas. Festivāla galvenā sadaļa — mūzika, īstenosies 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncertos divu dienu laikā. No ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb “folk” mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Biļetes uz festivālu Zemlika jau šobrīd ir nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā — Bezrindas.lv. Tikai pirmās 50 biļetes pieejamas par jo īpašu cenu — 20.00 EUR. Līdz ar pirmo mākslinieku (vai beidzoties pirmajām piecdemit biļetēm) izziņošanu tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Arī līdzšinējie mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāli “Zemlika” Durbē notikuši oktobra mēneša nogalēs. Festivālos iepriekš uzstājušies vairāki atpazīstami ārvalstu un vietējie mūziķi un kolektīvi — Nilss Frāms (Nils Frahm) no Vācijas, Jairs Elazars Glotmans no Izraēlas, Horse Lords, Lichens, Karla Bozulika un Olga Bella no ASV, The Necks no Austrālijas, Larsen no Itālijas, Gregs Hainzs (Greg Haines), Blanck Mass un Guapo no Lielbritānijas, Sun Glitters no Luksemburgas, Aluk Todolo un High Wolf no Francijas, Lust For Youth no Dānijas, Lukrēcija Dalta (Lucrecia Dalt) no Kolumbijas, Džesika Mosa (Jessica Moss) no Kanādas, VAK “Latvija”, Iļģi, Tesa, Kaspars un Jēkabs Dimiteri, Zāle, Mielavs un Pārcēlāji, kā arī daudzi citi. Notikušas arī vairākas bezmaksas muzikālas un mākslas meistardarbnīcas bērniem un jauniešiem, publiskas diskusijas, jau pieminētais tirgus, teātra izrādes, filmu seansi un vairākas citas aktivitātes.
 

Tavs komentārs