Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Izziņota Stricka villas kultūras programma augustam

Intro, 2017. g. 27. jūlijā

Karla Fon Stricka villā augustā turpinās vasaras kultūras programma. Katru trešdienas vakaru gaidāmi bezmaksas koncerti, notiks arī brīvdabas kino seanss, tikmērmēneša otrajā pusē villa kļūs par daļu no Piena svētkiem.

2. augustā villas dārzā uzstāsies hiphopa izpildītājs Ozols kopā ar grupu Tehnikums — jaunajā projektā mūziķi apvienojušies un radījuši vairāku savu dziesmu mash uversijas. 9. augustā koncertu sniegs ekspresīvais aktieru ansamblis Regīna, kas savdabīgās apdarēs atskaņo Balkānu tautas mūziku, kubiešu son, afrikāņu dziesmas, džeza un popa melodijas, kā arī improvizācijas par mobilo telefonu signāliem.

16. augustā villas dārzā klausītājus pulcēs strauji popularitāti guvusī etno mūzikas grupa Tautumeitas, kuras dalībnieces kopušas savu dziedāšanas stilu, mācoties no izcilām latviešu un cittautu teicējām. 23. augustā uzstāsies indīroka grupa Sigma, kuras mūzikā līdzās popa un roka niansēm saklausāmas arī akadēmiskās un minimālisma mūzikas elementi. Vasaru 30. augustā noslēgs Latvijas alternatīvās mūzikas dzīvie klasiķi — Inokentijs Mārpls, kurus iesildīs daudzsološā psihedēliskā roka grupa Garbanotas Bosistas no Lietuvas.

Kino programmas ietvaros 11. augustā tiks demonstrēta leģendārā Bernardo Bertoluči filma Sapņotāji (The Dreamers).

Bagātīga izklaides un kultūras programma villas teritorijā ienāks arī 19. un 20. augustā, kad visapkārt kafejnīcai Piens notiks ikgadējais pilsētas festivāls Piena svētki. Tā ietvaros villā gaidāmas vairākas teātra viesizrādes gan bērniem, gan pieaugušajiem, uz divām brīvdabas skatuvēm uzstāsies mūziķi, kā arī vairākas cirka trupas. Festivāla tēma šogad ir Far From Space (Tālu no kosmosa).

Ieeja visos villas brīvdabas koncertos bez maksas, sliktu laikapstākļu gadījumā to norise tiek pārcelta iekštelpās. Biļetes uz kino pieejamas Bezrindas.lv. Arī Piena svētkos šogad ieeja brīva.

Tavs komentārs