Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Izziņoti mūziķi, kas uzstāsies uz Fonofest Rock skatuves

Normunds Vucāns, 2011. g. 12. maijā

Festivālā Fonofest 8. un 9. jūlijā uz Rock skatuves kāps divpadsmit grupas no vairākām valstīm, to skaitā Cilice no Nīderlandes un Polijas hardcore veterāni Schizma.

Uz Fonofest Rock skatuves šogad būs iespējams redzēt tādas grupas kā Cilice (NL), Schizma (Pl), Sanctimony, Huskvarn, PND, Burn Still (Est), My Ocean (Blr), Nina’s School (Fra), Faithful In Misfortune, Sin Trade (Fin), Lie Lie Sister un Black Apple Market.

Ņemot vērā, ka festivāla ietvaros darbosies četras skatuves, Rock tiks izbūvēta masīvā telts konstrukcijā, to aprīkojot ar jaudīgu skaņu un gaismu aparatūru. Šādā veidā tiks veicināta gan atmosfēra, gan sadalīta festivāla skaņa, ļaujot vienlaicīgi skanēt vairākām skatuvēm.

Jau ziņots, ka uz Fonofest galvenās un Radio101 skatuves kāps britu folk-rok mākslinieks Frenks Tērners ar grupu, kā arī tādas apvienības kā Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Pete Anderson and The Swamp Shakers, Musiqq, Transleiteris, Inokentijs Mārpls, The Burning Hell (Kanāda), P.O.Box (Francija), kā arī daudzas citas. Tāpat ir gaidāmi būtiski papildinājumi jau izziņoto mākslinieku sarakstam.

Biļetes iepriekšpārdošanā par Ls 15.— pieejamas visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās.

www.fonofest.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs