Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Jauna platforma mūzikas un citām radošajām industrijām - RIGaLIVE

Intro, 2017. g. 11. augustā

6. un 7. septembrī, Rīgā, notiks izglītojošs un izklaidējošs pasākums: darbnīcas-meistarklases un lekcijas industriju dalībniekiem, kā arī koncerti ar pašmāju un ārvalstu mūziķiem visiem interesentiem.

Pēc Latvijas Mūzikas attīstības biedrības / Latvijas Mūzikas eksporta biroja iniciatīvas tiek veidots jauns radošās industrijas notikums — radošo meistarklašu, darbnīcu un pilsētas festivāls RIGaLIVE.

Latvijas Mūzikas attīstības biedrība / Latvijas Mūzikas eksporta birojs izpilddirektore Agnese Cimuška: “Pasākuma mērķis ir veicināt vietējo radošo un mūzikas industriju pārstāvju profesionalitāti, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu gan vietējā līmenī, gan ar starptautiskajiem industriju pārstāvjiem. Pirmajā pasākumu sērijā septembrī uzsvars tiek likts uz mūzikas industriju un dziesmu rakstīšanas darbnīcām.” Pasākumu programmu veidos dziesmu rakstīšanas darbnīcas, profesionāļu lekcijas un prezentācijas, kā arī vairāki koncerti dažādās norises vietās.

Viena no būtiskākajām pasākuma sadaļām ir dziesmu rakstīšanas darbnīca ar pašmāju un starptautisku dalībnieku (producenti, autori un izpildītāji) piedalīšanos, kur divu dienu laikā vairākās darba grupās tiks strādāts pie jaunu dziesmu radīšanas. Katrā darba grupā strādās trīs dalībnieki — mūzikas autors, izpildītājs un producents. Dienas beigās notiks dziesmu klausīšanās dalībnieku un starptautisku profesionāļu vidū — piedalīsies producenti, izdevniecību pārstāvji un mūzikas autori no starptautiskajām ierakstu kompānijām, kā arī radio DJ un programmu direktori. Pēc dalībnieku izvēles, radītās dziesmas tiks iesniegtas Supernova 2018 un Lietuvas Eirovīzija 2018 konkursiem.

Sākot no nākamās nedēļas tiek izsludināta pieteikšanās darbnīcai — vairāk informācijas var atrast http://musiclatvia.lv/ un festivāla Facebook lapā: https://www.facebook.com/rigalivefestival/. Festivāla sadarbības partneri ir LaIPA, Kultūras ministrija, Live Riga, Zemgus Poligrāfijas Serviss, Rocket Bean Roastery, kā arī citi industrijas pārstāvji.

Tavs komentārs